Historik na súde označil Mariana Kotlebu za veľmi fascinujúci predmet - MAGAZÍN 1
Slovensko

Historik na súde označil Mariana Kotlebu za veľmi fascinujúci predmet

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na dnešnom súde s Marianom Kotlebom, ktorý v rámci svojej charity daroval chudobným rodinám finančnú hotovosť, vypovedal aj historik Michal Drábik, autor knihy fašizmus.

Drábik na súde povedal, že Kotleba je predmetom jeho výskumu, veľmi fascinujúcim predmetom.

„Je predmetom môjho výskumu, veľmi fasinujúcim predmetom,“

Drábik v minulosti označil stranu ĽSNS ako neonacistickú stranu. Obhájca Mariana Kotlebu Rosina sa pýtal Drábika, či v politickom programe ĽSNS zaregistroval nejaký konkrétny bod, ktorý mal za cieľ odstrániť politický, spoločenský, ekonomický či kultúrny poriadok. „Nie, na to si dávajú veľký pozor, samozrejme,“ odpovedal.

Historik Drábik uvádza ako relevantné a odborné zdroje Denník N a SME.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *