Herečku, ktorá kritizovala Salviniho a vítala migrantov napadol brutálne Maročan - MAGAZÍN 1
Slovensko

Herečku, ktorá kritizovala Salviniho a vítala migrantov napadol brutálne Maročan

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Herečka Gloria Cuminetti sa preslávila aj svojím kritickým postojom k politike Mattea Salviniho. Herečka tiež podporovala migráciu do Európy a postavila sa aj za mimovládne organizácie, ktoré vozia Afričanov do Európy.

Migranti sa jej ale stali osudom, pretože v centre mesta Turín ju jeden z nich napadol počas toho, ako pred ním bránila starší pár. Maročan ju udrel do hlavy tupým predmetom a herečka si pamätá len to, ako sa preberá v bolestiach na zemi.

Ostala hospitalizovaná v nemocnici, kde jej museli ošetriť rany po útoku agresívneho migranta.

Tieto náhodné útoky sú po celej Európe častejšie a častejšie. Agresívni migranti, ktorí sa nedokážu začleniť do spoločnosti útočia na nevinné obete často krát od chrbta. Posledný prípad hovorí aj o tom, že jeden z migrantov náhodne udieral päsťou ženy do tváre a niektorým vybil aj predné zuby.

Migranti nevedia fungovať v našej spoločnosti a liberálni aktivisti im dávajú falošné nádeje, ako im bude v Európe dobre. Končí to tak, že páchajú násilnosti a v najhorších prípadoch vraždia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *