Spoločnosť Zo sveta

Herec sa prezliekol za migranta a prosil vo Vatikáne kňazov o pomoc. Čakala ho tam krutá realita (Video)

Pápež František káže posolstvá na svojej omši, či návštevách po celom svete, aby sme boli solidárnejší voči migrantom vo svete. Aby sme ich pustili do svojich krajín a pomohli im pred vojnou.

Herec talianskej televízie La7 sa prezliekol za sýrskeho utečenca a priamo vo Vatikáne prosil o pomoc kňazov, ktorých stretol na ulici.

„Utekám pred vojnou. Som zo Sýriie a mám dve deti, potrebujem pomoc.“ takýmito slovami žiadal zástupcov cirkvi priamo vo Vatikáne.

Vo videu si môžete pozrieť, ako dopadol. (SK titulky)

Spolitizovaný pápež František káže skoro každú omšu, aby sme otvárali naše srdcia, otvárali európske prístavy a vítali tu vojnových utečencov. Podľa posledných údajov z ministerstva vnútra len šiestim zo sto bol uznaný azyl vojnoveho utečenca. (Aj o tom by som pomlčal, pretože predošlá vláda dávala azyl aj migrantom, ktorí utekali pred rodinou, pre svoju "inakosť").Herec v tejto reportáži predstiera, že je Sýrčan s dvomi deťmi, čiže mohol by byť 100% vojnovým utečencom, ktorého by sme tu mali podľa pápeža hostiť a vítať. Pozrite sa ako dopadol priamo vo Vatikáne.Tento status nie je o veriacich ani o kňazoch, ale o pápežovi o ktorom si už aj ako sami vidíte začínajú vo Vatikáne myslieť svoje…

Uverejnil používateľ Hrica Lubos Utorok 23. apríla 2019


6 Replies to “Herec sa prezliekol za migranta a prosil vo Vatikáne kňazov o pomoc. Čakala ho tam krutá realita (Video)

  1. Keby sa štát staral o lepšie materské a do 5 roku deti mal dať minimalnu mzdu každej mamičke, zvýšil pridavky na deti tak by sa rodilo viac detí ! Ale Euroštáty sa nestarajú tak EU vymiera !! A Zadarmo peniaze , lebo cigáňov štát podporuje !!!! Kto to kedy videl ! Vy sprostý pracujúci mlčaním robíte na darmožračov romskej etniky a takto Vy pracujúci podporujete zo svojho platu romských darebákov a diaľnice nemá kdo stavať !!

    Celý život robite, všetko splácate a nejaký chmuľo si nevie spočítať naklady na splátky uživa si luxusné dovolenky, kupuje si rôzne veci a vy máte za neho splácať štátu dlžoby ? neboli ste na dovolenkách ani ste si nemohli nove auto kúpiť a dlžník s exekútom sa z vás budú vysmievať ako si oni užívaju a vy musíte na nich drieť !!!! Sprostý pracujúci a platcovia daní !!!!!

    1. Co tady píšeš za nesmysly ty chuju? Jakých ciganou ten váš smradlavej Slovenskej stát živí? Však tam nemáte do huby ani jeden z vás ať je to Rom nebo smradlavej gažo jako ty . Jestli chceš brečet tak běž brečet k těm zlodějům co máte v politice, ty vás připravují o budoucnost , mate tam jen samé zloděje a fašisti proto nemáte co do huby aby tě natáhlo ty hermeline 😂

  2. Keby bol pápež právdivý a můdry, keby pomoc imigrantom myslel naozaj vážne, pomohol by nielen Sýrii z ohromného bohatstva svojej cirkvi mamiesto pekných rečí vo svete už dávno. Takto ide iba o polrytevtvo.

  3. Papež František je dle ověřené věštby posledním papežem….že jsou věrouky všech náboženství pokřivené, již brzy lidé prohlédnou a s Bohem budou lépe spojeni bez prostředníků, kteří je ohlupují, jako politici. Jen lenost je nutí do otrocké práce. Paradoxní, ale je to tak. Prací na svém charakteru člověk získá nesmírné bohatství….nejprve ducha, pak i lepší hmotné zabezpečení. Jenže….EGO tahá za lana, na kterých lidé visí jako loutky na špagátcích. Ale utnout je, to je těžká dřina.

  4. Svatý otec ? kázal ? …tj od jakživa tihle černoprdelníci kážou vodu a chlastaj víno …nic nového ….tj od nepamněti !!! nebo si myslí někdo něco jiného ??? to samé by dělaly naše sluníčkářský neziskovky

  5. To se nedá číst. Jeden větší kretén než druhej. To už maj všichni nasráno v těch makovicích. Což takhle si vzájemně pomáhat bez blbejch keců.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *