Spoločnosť Zo sveta

Herec sa prezliekol za migranta a prosil vo Vatikáne kňazov o pomoc. Čakala ho tam krutá realita (Video)

Pápež František káže posolstvá na svojej omši, či návštevách po celom svete, aby sme boli solidárnejší voči migrantom vo svete. Aby sme ich pustili do svojich krajín a pomohli im pred vojnou.

Herec talianskej televízie La7 sa prezliekol za sýrskeho utečenca a priamo vo Vatikáne prosil o pomoc kňazov, ktorých stretol na ulici.

„Utekám pred vojnou. Som zo Sýriie a mám dve deti, potrebujem pomoc.“ takýmito slovami žiadal zástupcov cirkvi priamo vo Vatikáne.

Vo videu si môžete pozrieť, ako dopadol. (SK titulky)

Spolitizovaný pápež František káže skoro každú omšu, aby sme otvárali naše srdcia, otvárali európske prístavy a vítali tu vojnových utečencov. Podľa posledných údajov z ministerstva vnútra len šiestim zo sto bol uznaný azyl vojnoveho utečenca. (Aj o tom by som pomlčal, pretože predošlá vláda dávala azyl aj migrantom, ktorí utekali pred rodinou, pre svoju "inakosť").Herec v tejto reportáži predstiera, že je Sýrčan s dvomi deťmi, čiže mohol by byť 100% vojnovým utečencom, ktorého by sme tu mali podľa pápeža hostiť a vítať. Pozrite sa ako dopadol priamo vo Vatikáne.Tento status nie je o veriacich ani o kňazoch, ale o pápežovi o ktorom si už aj ako sami vidíte začínajú vo Vatikáne myslieť svoje…

Uverejnil používateľ Hrica Lubos Utorok 23. apríla 2019


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *