Herec Kramár sa pustil do Kotlebovcov: „Strašia migrantmi, ktorí tu vždy boli aj budú. Ja sa ich nebojím“

Herec Maroš Kramár sa vyjadril kriticky na Kotlebovcov. V rozhovore pre agentúru SITA povedal, že sa nebojí otvorene povedať svoj názor.

Umelci by podľa herca mali svojou tvorbou reflektovať súčasnú politickú situáciu a poukazovať na problémy v spoločnosti. „Dlho sa otáľalo, ľudia sa báli, ja som strašne rád, že sa to prestáva diať a že sme schopní povedať neagresívne svoj názor,“ poznamenal. 

„Osobne napríklad veľmi nemám rád neonacistov a týchto všetkých Kotlebovcov, lebo to, čo robia, to je čistá propagácia násilia. Ja neznášam násilie, a keď sledujem, čo sa tu deje, tak si len hovorím ‚Asi tu dlho nebola vojna…‘ Niektorým ľuďom to asi chýba, a tí, ktorí propagujú nacistické myšlienky, sú strašne hlúpi, nepoučiteľní… Vôbec nechápem, ako môže niekto takým spôsobom myslieť, však je slniečko, je krásne, ja sa chcem stretať s príjemnými ľuďmi, usmievať sa a nie sa báť,“ poznamenal 60-ročný Bratislavčan.

Maroš Kramár ďalej povedal, že kotlebovci len strašia migrantmi a on sa žiadnych migrantov nebojí, lebo tu vždy boli aj budú.

„My sa tu stále tak strašíme, Kotlebovci strašia ľudí všelijakými migrantmi a nezmyslami… Migranti tu vždy boli a aj budú. Ja sa ich nebojím, aspoň nie tak primárne a hlúpo, som skôr za to, že im naozaj treba pomáhať tam, kde žijú, a vo veľkom, aby sa neťahali sem. A iste, keď prídu vo väčšom počte, nemali by tu byť len tak bezprizorne pustení, potom jasné, že tu začne kriminalita a bude to tu nebezpečné, ale individuálne som zatiaľ žiadneho takého agresívneho migranta nestretol, tak prečo sa mám báť a druhých strašiť a voliť stranu, ktorá tu bude biť po hlave každého človeka trošku tmavšej pleti? To je nezmysel. Ja som za slobodu a za to, aby sme sa tešili jeden z druhého,“ uzavrel Kramár.

zdroj: čas.sk

magazin1

Predchádzajúci článok

Refresher uverejnil rozhovor so Satanistom: „Ježiš bol Satan. Podporujeme LGBTI“

Ďalší článok

Fínsko nasadí členkové monitory odmietnutým žiadateľom o azyl

8 Comments

  • Kokot cirkusantský zober sa a choď do nemecka tam s nimi ži ak sa ich nebojíš a daj pokoj ľuďom ty tupá gebuľa

    • pravda

    • pan Kramar je predsa z nasej obce

  • Maroškovi to sypalo za každého socializmu, za toho internacionálneho i za tohoto globalistického. A hlavne o to ide, aby aj neprestávalo sypať.

  • Pan Kramár, je mi ľúto, že sa svojim „NEPREHĹADOM“ v súčasnom našom i zahraničnom dianí takto pred celým národom strapňujete. Veď ste veľký chlapec čo by už mohol vediet na počítať aspoň do 10!

  • Ten človek je koncentrovaná hlúposť…takáto obmedzenosť už by mala byť trestná!

  • Ja som nevedel,že keď ste sa rozviedol máte plac v garáži,tak si ich tam zoberte. Ale platiť ích budete Vi nie štát.

  • Takúto hlúposť som od p.Kramara nečakal. Keďže mu nevadia( asi preto ,že ich mal veľa v Amerike) , tak nech ich veľkodušne živí sám a v jeho byte, no nech ich nepúšťa medzi civilizaciu!

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *