Slovensko

Heger sa pomiatol na tlačovke? To má z tretej dávky? pýtajú sa ľudia (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Eduard Heger na tlačovej konferencii hovoril o očkovaní a jeho výhodách. Hovoril o tom, že očkovaní ľudia výrazne menej šíria vírus. Hovoril, že očkovaní majú v sebe protilátky, pretože sú to protilátky, lebo sú proti-látky.

Heger tak vyzeral, ako by vysvetľoval trochu polopate a ľudia v diskusii pod videom sa pýtajú posmešne, či sa „zasekol“ po tretej dávke. Či má v sebe premiér tretiu dávku nevieme.

Treba však dodať, že veľká izraelská štúdia hovorila o tom, že ľudia, ktorí prekonali covid, majú silnejšie protilátky, ako zaočkovaní ľudia dvomi dávkami.

2 Replies to “Heger sa pomiatol na tlačovke? To má z tretej dávky? pýtajú sa ľudia (Video)

  1. No odporcovia, hovorte si teraz čo len chcete. Jedno je pravda a na tom trvám, ako, že som, kto som. Protilátky sú protilátky a bodka, čo iné by tak asi boli? Bol som na teste a mám protilátky, takže mám proti látky, preto sú to protilátky. Na základe tohoto zistenia vyžaruje zo mňa kľud. Tiež Vám doporučujem. Veľa zdravia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *