Heger podporuje očkovanie detí, ale svoje očkovať nedal, priznala jeho manželka - MAGAZÍN 1
Slovensko

Heger podporuje očkovanie detí, ale svoje očkovať nedal, priznala jeho manželka

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Eduard Heger, ktorý kedysi predával vodku a tvrdil, že marketing je to najdôležitejšie, dnes riadi našu krajinu a vyzýva všetkých k očkovaniu. Je tiež zástancom toho, aby sa očkovali aj deti, ktoré sa u nás môžu očkovať od piatich rokov.

Svoje deti však Heger nemá zaočkované, čo priznala jeho manželka Lucia Hegerová v nedávnom rozhovore pre denník SME.

Žena premiéra prezradila, že ani jedno z ich detí nie je očkované a zároveň priznala, že ochorenie Covid-19 domov priniesli práve ony.

Vakcínu nemá ani najstaršie z detí premiéra Hegera, ktoré má už 14 rokov.

One Reply to “Heger podporuje očkovanie detí, ale svoje očkovať nedal, priznala jeho manželka”

 1. Rezolúcia Rady Európy č.2361 (2021) o zákaze ustanovenia povinnosti očkovania členským štátom vrátane SR.
  Zhromaždenie vyzýva členské štáty a Európsku úniu, aby:
  1️⃣ boli občania informovaní, že očkovanie NIE JE POVINNÉ a že NIKTO nie je pod POLITICKÝM, SOCIÁLNYM, alebo iným TLAKOM na očkovanie, ak si neželá;
  2️⃣ NIKTO NEBOL DISKRIMINOVANÝ za to, že nebol očkovaný kvôli možným zdravotným rizikám alebo nechcel byť očkovaný;
  3️⃣ šíril TRANSPARENTNÉ informácie o bezpečnosti a MOŽNÝCH VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOCH vakcín; a v neposlednom rade, s ohľadom na zabezpečenie monitorovania dlhodobých účinkov vakcín Covid-19 a ich bezpečnosti:
  4️⃣ používať očkovacie certifikáty IBA NA určený ÚČEL MONITOROVANIA ÚČINNOSTI OČKOVACEJ LÁTKY, možných vedľajších účinkov a nežiaducich udalostí.
  NAŠI PRAGIÁTORI ASI NEVEDIA ČÍTAŤ !

  VIDEO: Je to jen krátké uzavření. Je to jen 15 dní ke spomalení šíření. Jsou to jen roušky. Jsou to jen respirátory. Jsou to jen dvě dávky … STOP! Řekněme DOST!

  https://www.infovojna.sk/article/video-je-to-jen-kratke-uzavreni-je-to-jen-15-dni-ke-spomaleni-sireni-jsou-to-jen-rousky-jsou-to-jen-respiratory-jsou-to-jen-dve-davky-stop-rekneme-dost

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *