Politika

Harabinovi sa niečo nezdá! Podáva ústavnú sťažnosť na prezidentské voľby

Dôvodom je podľa neho to, že prvé kolo prezidentských volieb sa neuskutočnilo ústavným a zákonným spôsobom.

Neúspešný kandidát na post prezidenta SR Štefan Harabin podáva vo vzťahu k prezidentským voľbám ústavnú sťažnosť.

Dôvodom je podľa neho to, že ich prvé kolo sa neuskutočnilo ústavným a zákonným spôsobom. Informuje o tom na sociálnej sieti.

Ústavná sťažnosť na prezidentské voľby 2019

ÚSTAVNÁ SŤAŽNOSŤ NA PREZIDENTSKÉ VOĽBYCtení priatelia,vo vzťahu k prezidentským voľbám podávam ústavnú sťažnosť, keďže neprebehli ústavným a zákonným spôsobom. Zápas o budúcnosť Slovenska pokračuje.

Uverejnil používateľ Štefan Harabin Pondelok 25. marca 2019

„Zápas o budúcnosť Slovenska pokračuje,“ napísal Harabin.

Minulý týždeň vyzýval na Facebooku ľudí, aby mu takéto konanie nahlasovali.

„Z dôvodu podozrenia z manipulácie volieb prosím všetkých, ktorí si všimli nezrovnalosti alebo podozrivé konanie počas volieb týkajúce sa volebných lístkov, zostavenia volebných komisií alebo čohokoľvek iného, aby napísali, najlepšie aj s dôkazmi poprípade s výpoveďami overenými u notára,“ píše Harabin.

Harabin počas volebnej noci vyhlásil, že chce vyhrať nasledujúce prezidentské voľby. „Neurobil som chybu, veď mám 301-tisíc hlasov. Sám so svojou rodinou som získal 15 percent hlasov, veď to je úžasný úspech,“ povedal Harabin.

Správu aktualizujeme …

Zdroj: hnonline.sk

2 Replies to “Harabinovi sa niečo nezdá! Podáva ústavnú sťažnosť na prezidentské voľby

  1. Veľmi by má zaujimalo, či by pán Harabín dával ústavnú sťažnosť, keby sa dostal vo voľbách do druhého kola. Ale asi by to v tom prípade všetko v poriadku. 🤪

  2. jemu sa nezda to co vsetkym !!! ZMANIPULOVANE VOLBY NENI MOZNE ABY NEZNAMA SLNIECKARKA VYHRALA najme ked ju malokdo volil a media nas uz vopred pripravovali ze vyhra kedze sa vedelo ze volby budu upravene !!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *