Harabinovi sa nepáči, že Mazureka stíhali, ale Čaputovej zamestnankyňu nie - MAGAZÍN 1
Slovensko

Harabinovi sa nepáči, že Mazureka stíhali, ale Čaputovej zamestnankyňu nie

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zamestnankyňa prezidentky Henrieta Hajtová označila na sociálnej sieti účastníkov pochodu za život, za pedofilov a úchylov (písali sme o tom tu).

Štefanovi Harabinovi sa nepáči tento dvojitý meter a na porovnanie použil prípad Milana Mazureka, ktorého odsúdili za názor a vylúčili ho z parlamentu.

“A kde je teraz Generálny prokurátor? Mazureka mohli stíhať a Čaputovej chránenkyňu Hajtovú, ktorá hejtuje ľudí pochodujúcich za ochranu života stíhať nebudú? Nešírila náhodou extrémizmus, nehanobila, nepodnecovala a neohovárala keď sa o všetkých ľuďoch na Národnom pochode za život vyjadrila ako o pedofiloch a úchylákoch?
Kde to žijeme pýtam sa. Lebo toto sú zjavné dvojité metre. A ako je vôbec možné, že takýto človek zotrváva vo svojej funkcii po boku najvyššieho ústavného činiteľa?” napísal Harabin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *