Harabinova dcéra podáva trestné oznámenie na "Kiskovho tajtrlíka Šeligu" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Harabinova dcéra podáva trestné oznámenie na “Kiskovho tajtrlíka Šeligu”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Harabinova dcéra podáva trestné oznámenie na Juraja Šeligu Organizátor protestov Za slušné Slovensko a člen Kiskovej novej strany Za ľudí Juraj Šeliga, apeloval na Súdnu radu a ministra spravodlivosti v smere nedopustiť, aby si sudcovia zvolili Harabina za predsedu Najvyššieho súdu.

Ako dôvod uvádzal, že „Harabin je nie len politik, ktorý si stále oblieka sudcovský talár, ale aj osoba, ktorá má pokrivený morálny profil. Jeho kontakty s mafiánom Sadikim, konšpirácie a klamstvá, ktoré šíri, šikanovanie kolegov na Najvyššom súde, politizácia justície, to všetko sú dôvody, prečo by nie len že nemal kandidovať na predsedu Najvyššieho súdu, ale nemal by byť už ani sudcom, pretože nespĺňa podmienku nezávislosti.“ Z dôvodu ohovárania na neho podáva trestné oznámenie Harabinova dcéra Tamara. Vo svojom vyjadrení uviedla: Tak tento „apolitický“ aktivista s nulovou právnou praxou tu ide hodnotiť 40 ročnú súdnu prax môjho otca zrejme podľa nadpisov článkov z médií, ktoré pravidelne prekrúcajú realitu, ako sme naposledy videli v prípade, keď súd v Štrasburgu rozhodol, že otcovi má byť doplatená mzda, ktorú mu pani Žitňanská nezákonne znížila o 70% a titulky v mainstreamových médiách vtedy zneli, „Harabin dostane od štátu tučné odškodné“. Otca nepretržite osočujú už od roku 1998, keď ako predseda Najvyššieho súdu navštívil Juhosláviu, kde vystúpil v televízii a spáchal „smrteľný hriech“, keď odsúdil pripravované bombardovanie Juhoslávie. Napriek tomu, že sú tu aj súdne rozhodnutia, ktoré prikázali ohováračom sa za krivé obvinenia ospravedlniť a zaplatiť odškodné, stále sa nájde niekto, kto ich bez škrupúľ šíri ďalej. Takže pán Šeliga môže svoje tvrdenia preukázať na súde, čo bude ťažšie ako vypúšťať tieto klamstvá do médií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *