Harabin zdieľa konšpiráciu: Vraj sudca, ktorý odsúdil Mazureka ho vlastne podporil - MAGAZÍN 1
Slovensko

Harabin zdieľa konšpiráciu: Vraj sudca, ktorý odsúdil Mazureka ho vlastne podporil

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Štefan Harabin na svojej stránke zdieľa status anonymnej stránky Zdrojj, ktorá v minulosti niesla názov Ľubo Huďo Fanklub. Táto stránka ale nikdy nepatrila samotnému Huďovi. (Foto: facebook.com/harabinstefan)

Anonym píše, že sudca, ktorý viedol súd s Milan Mazurekom, Paluda ho vlastne podržal a podporil tak Kotlebovcov. Vraj tak, že z Mazureka urobil pred voľbami obeť a to ĽSNS potrebuje.

“Mazurek síce stratil mandát, ale získal niečo oveľa cennejšie. A to najmä v kontexte blížiacich sa volieb. Získal totiž status obete nespravodlivého systému a status obete je presne to, čo kotlebovci potrebujú a využívajú v politickom boji najradšej a najčastejšie. Je teda celkom na mieste vysloviť presvedčenie, že predseda senátu sudca Paluda v konečnom dôsledku pomohol Mazurekovi a celej strane ĽSNS, nakoľko im poskytol muníciu do predvolebnej kampane. A Paluda to určite vie.” uvádza anonymná stránka Zdrojj, ktorej status zdieľal aj Štefan Harabin.

Celé to je veľká konšpirácia ale začne to mať zmysle vtedy, keď si uvedomíme, že Harabin bude podporovať určitý politický subjekt, ktorý musí odobrať hlasy ĽSNS. Podla našich informácii ale samotný Harabin nemá kandidovať do parlamentu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *