Harabin stále neuznáva Čaputovú za prezidentku, zahmlieva aj o svojej politickej budúcnosti - MAGAZÍN 1
Slovensko

Harabin stále neuznáva Čaputovú za prezidentku, zahmlieva aj o svojej politickej budúcnosti

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Štefan Harabin spochybňuje blížiacu sa inauguráciu prezidentky Zuzany Čaputovej. „Pýtam sa, ako je možné, že pri neukončenom volebnom procese ideme vymenovať prezidenta?“ Odvoláva sa na svoje podania na Ústavný súd, kde napadol výsledok volieb.

„Pani Čaputová, pre ktorú je slušnosť na prvom mieste, by sa mala k tomu postaviť a bez rozhodnutia Ústavného súdu odmietnuť inauguráciu,“ dodal Harabin na tlačovej konferencii.

Neúspešný kandidát žiada prepočítanie, koľko vydali starostovia a primátori volebných preukazov a koľko bolo takto odovzdaných hlasov. „Viac ako 300-tisíc hlasov mohlo byť falošných,“ tvrdí.

Štefan Harabin zatiaľ nerokuje so žiadnou politickou stranou. „Som sudca Najvyššieho súdu a ako občan chcem pomôcť Občianskemu združeniu Harabinovci – vlastenci,“ hovorí. Opakuje, že si vie predstaviť, že by bol lídrom nejakej kandidátky.

Zdroj: hlavnydennik.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *