Politika

Harabin pozýva Kotlebu na stretnutie o spolupráci do sídla strany Vlasť

Štefan Harabin odpovedá na výzvu Mariana Kotlebu, spojiť svoje sily pred voľbami a poraziť neoliberalizmus.

Harabin je pripravený stretnúť sa so všetkými stranami, ktorým ide vo voľbách o „normálne Slovensko“. „Ako prvý prejavil záujem stretnúť sa Kotleba. O jeho strane Najvyšší súd SR rozhodol, že nie je fašistická, a preto sa s ním stretnem,“ uviedol Harabin.

Harabin tiež skritizoval stranu Progresívne Slovensko, Spolu-občiansku demokraciu, Slobodu a Solidarita (SaS) a aj stranu exprezidenta Andreja Kisku Za ľudí, ktoré chcú podľa neho zaviesť „nenormálny režim“.

V parlamentných voľbách 2020 sa podľa neho rozhodne, či Slovensko bude patriť normálnym ľuďom a nie skorumpovaným politikom.

Mariana Kotlebu pozval Harabin do sídla strany Vlasť 14.11.2019 o 14:00

7 Replies to “Harabin pozýva Kotlebu na stretnutie o spolupráci do sídla strany Vlasť

  1. Preboha, ten arogantný egoista „pozýva“ Kotlebu. Kto dal ponuku? Kotleba, či štetináč? Harabin sa mal pekne poďakovať Kotlebovi a dať prípadný súhlas, a nie on sa postavil do dominantnej pozície, a on „pozýva“. Etiketa zjavne arogantnému štetináčovi nič nehovorí.
    Spolupráca s Harabínom je chodenie po veľmi tenkom ľade. Obávam sa, že sa vyšplhá po Kotlebovom chrbte do parlamentu a pri prvej príležitosti ho obserie. Pri každej verejnej prezentácii ten arogantný hulvát obkydáva kotlebovcov.

    1. Pocuvaj ty mudrlant, Slovensko ma sancu len ked sa pronarodne sily spoja. Nizko IQ-aci a progresivne vymyti budu odporovat ale kazdy normalny vie ze aj ked su urcite nezhody, spajat sa da. Pozri sa na Zaludi a St. Hlina, Bublaveho oni dokazu spojit aj olej s mocovkou.
      A ty svojim postojom uz rozbijas aj tieto chabe pokusy, z ktoreho tabora si? Jaj asi nosis tasku na hlave – chapem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *