Harabin: "Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych liberálov na našu Ústavu bude zrejme aj pedofilný" - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Harabin: “Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych liberálov na našu Ústavu bude zrejme aj pedofilný”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Úpadok Európy má pomôcť pokračovaniu svetovlády jednej veľmoci tým, že sa odstráni potenciálna konkurencia našej civilizačne a technicky vyspelej Európy, píše vo svojom blogu sudca Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin.

Média prednedávnom priniesli informáciu ako Čaputová v rozhovore pre agentúru SITA avizovala v súvislosti so zabránením častých zmien Ústavy, že chce začať verejnú diskusiu o jej revízii. Jej iniciatívu okamžite podporil Lipšic možnosťou vytvorenia úplne novej Ústavy ratifikovanej v referende. Následne na to sa v denníku Sme objavuje v osobitnom článku mimoriadny súcit s potrebami pedofilov a Pellegrini pripúšťa odovzdávanie národnej suverenity do Bruselu, ale „iba cez diskusiu prostredníctvom verejnosti“ Nedávno i predseda strany Maďarské fórum Zsolt Simon navrhol zmeniť preambulu Ústavy „My národ slovenský“ na „občania slovenskí“.

V mnohých mojich článkoch a vystúpeniach v rozhlase a televízii, alebo v príspevkoch na sociálnych sieťach som sa ako právnik venoval otázke akútnej potreby chrániť si našu vlasť, chrániť si náš štát, náš národ a našu rodinu.

Upozorňoval som na snahu niektorých politických síl v Európe a na Slovensku protizákonne osídliť Slovensko masami ilegálnych migrantov z Afriky a Ázie. Dokonca aj Tibetský duchovný vodca Dalajláma v rozhovore pre BBC koncom júna tohto roku vyzval Európu na zastavenie prísunu migrantov, inak sa z Európy stane moslimská alebo africká krajina.

Dôrazne dnes preto upozorňujem našich občanov a politikov na túto zákernú snahu tzv. liberálnych síl o totálnu likvidáciu suverenity nášho štátu a rodiny. Musíme sa chcieť zachrániť my sami, musíme sa spojiť v týchto myšlienkach a činoch a vyjadriť našu jednotu ako národa. Nikto to za nás neurobí. Ale my sme predsa súčasťou Európy. Musíme spoločne chrániť našu pôvodnú morálku a kresťanskú kultúru. Riešiť sa dá všetko, dokonca aj zdanlivo bezvýchodisková pozícia.

Pokusy zasahovať do Ústavy sú na Slovensku pravidelne po každej výmene vládnej garnitúry.

Pripusťme, že každá nová koalícia má snahu meniť Ústavu tak ako sa jej to práve hodí. No treba byť obozretní, že kto bude ten posledný, čo ju ešte zmení a či to bude zmena prospešná, lebo sa zároveň zabráni ďalším zmenám do budúcna, čo má byť hlavný dôvod otvorenia Ústavy.

Chcem preto poukázať v predstihu na možnosť, že skutočným motívom otvárania Ústavy môžu byť práve články o rodine a suverenite štátu a samotná avizovaná revízia, ktorá má zabrániť aby sa dala Ústava ľahko meniť príde hneď potom, aby sa „pokrokové“ zmeny v definícii suverenity štátu a rodiny zabetónovali na dlhý čas.

Všetci vieme že Sorosovi kandidáti musia v prvom rade plniť program svojho donora. Súčasťou jeho agendy je aj uzákonenie registrovaných partnerstiev a následná možnosť adopcii detí takýmito pármi. A ako nám naznačili v týchto dňoch mainstreamové média, homosexuálmi to nekončí, práve preto rozbehli scitlivovanie spoločnosti smerom i k pedofílii.

Zdroj: stefanharabin.blog.pravda.sk / Infovojna.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *