Hanbil sa priznať, že je admin ZOMRI! Tu je dôkaz od polície! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Hanbil sa priznať, že je admin ZOMRI! Tu je dôkaz od polície!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tento týždeň uverejnil portál Kulturblog.sk video, kde člen portálu Dávid, natočil jedného z hlavných adminov nenávistnej protislovenskej stránky ZOMRI.

Muž sa vo videu tvári, že nerozumie o čo ide, ale viaceré jasné dôkazy ho už dávno usvedčili.

Valovič je bývalý zamestnanec RTVS, ktorý píše aj pre portál Sme.sk. Valovič bol ako admin Zomri odhalený dávnejšie, keď fotil od chrbta istého pána pri nákupe v obchode a následne zdieľal jeho foto s vulgárnym popisom na stránke Zomri. Dotknutej osobe sa po vydaní kamerového záberu z „miesta činu“ podarilo odhaliť totožnosť a metódy práce Petra Valoviča.

Poslanec Ľuboš Blaha dnes prišiel s jasným dôkazom toho, že Peter Valovič je skutočne adminom stránky ZOMRI.

“Pozrite, ak ešte náhodou niekto pochybuje, kto je admin Zomri, tak to tu teraz už raz a navždy vyriešime. Prikladám dôkaz toho, že adminom Zomri je Peter Valovič a tento dôkaz je priamo od vyšetrovateľov z polície. Dokonca z extrémistického centra NAKA. Ak si spomeniete, Tibor Gašpar nedávno zažaloval Zomri za to, že voči mne páchajú trestný čin podnecovania nenávisti. Ako dotknutej osobe mi došlo vyrozumenie od vyšetrovateľa. Chichi, proste som si to našiel v pošte – ani pohnúť prstom som nemusel.” píše Blaha v statuse a prikladá dôkaz od polície.

A tak sa z hrdinov na internete jasne ukazuje, že pri reálnej konfrontácii sú to len zbabelci, ktorí sa boja priznať za tento projekt. Áno, niekedy sa tvária, že pomáhajú (keď vyzbierali chorému človeku peniaze), ale to je len zástierka, aby vyzerali sladko. V skutočnosti táto stránka šíri protislovenské a choré liberálne hodnoty. Útočia na každého, kto má národné a konzervatívne zmýšľanie. Podporujú Čaputovú,Kisku a LGBTI komunitu. Na prednáškach, kam ich pozývajú, nosia čierne vrecia na hlavách, pretože nemajú odvahu sa ukázať svetu. Odvahu však majú útočiť na všetkých, ktorí sa im nepáčia a dokážu nechutným spôsobom útočiť na ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *