Spoločnosť

Hanba do konca života! Opatrovateľka z Trnavy kradla miesto stráženia detí. Natočili si ju (Video)

Na facebookovej stránke, ktorá zdieľa rôzne ľudské prípady sa objavilo video opatrovateľky, ktorá miesto stráženia detí, lašovala po byte a hľadala, čo by ukradla.

Má ísť o istú Máriu M. z Trnavy, ktorá je na videu jasne usvedčená z krádeže.

Video na internet nahrala samotná domáca, ktorá si opatrovateľku najala na stráženie detí. Vo videu informuje, že má ísť o isť o blondínu z Trnavy, ktorá sa volá Mária M.

Túto osobu sme podla mena ľahko našli na sociálnej sieti. Okradnutá domáca vyzýva ľudí, ktorí si najali opatrovateľské služby od tejto osoby, aby v prípade, ak ich okradla, kontaktovali políciu.

Blondínka Mária sa v spálni bytu najprv nenápadne pozerá, čo by ukradla. Zapáči sa jej kabelka, ktorú dôkladne skontroluje a keď nájde peniaze, šikovne si ich schová do ponožky. Asi pre prípad, že by ju chceli prehľadať. Vyzerá, že je skúsená zlodejka, pretože ovláda všetky fígle.

5 Replies to “Hanba do konca života! Opatrovateľka z Trnavy kradla miesto stráženia detí. Natočili si ju (Video)

 1. Nieje opatrovatelka , dotyčná si ju najala a neplatila jej ,Informovať o tomto bez poznania súvislostí je genialna novinárska práca .

 2. Nieje opatrovatelka, dotyčná si ju najala a po čase prestala platiť za prácu, napísať to bez poznania súvislostí je typická novinárčina.

  1. To že jej neplatila znamená že má kradnúť? Mala sa ohlásiť na polícií alebo to riešiť cez dotyčné úrady.

   1. Nie, nemala si to zobrať , ale dotyčná by jej peniaze nedala , nemala ani pracovnú zmluvu a toto zverejnenie videa ktoré porušuje zákon o ochrane osobných údajov je ješitná pomsta kde na jednej strane to mala riešiť cez políciu ako píšete a na druhej strane sú k videu lži o ich predchádzajúcom vzťahu pretože kým si nezobrala dlžnú sumu bolo medzi mini všetko v poriadku .
    Takto je zbytočné o tom debatovať , podrobnosti rieši polícia , my s tým nič nespravíme.

 3. Veľa ludí napríklad z Váhostavu by prijalo možnosť vziať si svoje platy namiesto sľubov, tu je vidieť aj na FB že to je očiernujúca kampaň kde pár ludí všade zdiela to video, zrejme známi alebo rodina , možno časom sa dozvieme aj čo je majitel toho youtube účtu zač či sa nestalo niečo podobného inej slečne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *