Greta sa odfotila vo vlaku na zemi, v skutočnosti sa však o ňu starali v prvej triede

Klimatická aktivistka Greta Thunbergová sa v sobotu odfotila v preplnenom nemeckom vlaku, ako sedí na podlahe aj s batožinou. Na fotografii vyzerá smutne, okolo nej je kopa batožiny a prázdna krabica od fast-foodu.

Tento obrázok publikovala na sociálnej sieti v sobotu večer s popisom “Cestovanie preplnenými vlakmi cez Nemecko. Som ale už konečne na ceste domov!”.

U fanúšikov mladej aktivistky to vyvolalo okamžite ľútosť, že sa pre ňu nenašlo volné miesto z ďalekej cesty z Madridu, kde bola na klimatickej konferencii OSN COP 25.

Realita je však úplne iná a nemecká vlaková spoločnosť sa k celej tento informácii vyjadrila inak. Greta mala vraj kúpené lístky v prvej triede aj s celým jej tímom, kde bolo o nich dobre postarané.

“Bolo by od teba ale pekné, keby si referovala o tom, ako priateľsky a profesionálne ťa náš tím obsluhoval, keď si na sedačke tej prvej triedy sedela.” odkázala spoločnosť mladej Grete.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *