Grécko: 100 migrantov v jednom hoteli je nakazených koronavírusom - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Grécko: 100 migrantov v jednom hoteli je nakazených koronavírusom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Grécke lekárske úrady v utorok informovali, že vyše 100 migrantov, ktorí sú ubytovaní v gréckych hoteloch, majú pozitívny test na koronavírus Covid – 19.

Hotel, ktorý sa nachádza v meste Kranidi v severnom Grécku si dočasne prenajíma Medzinárodná organizácia pre migráciu (IOM) slúži pre ubytovanie žiadateľov o azyl. Po tom, čo 28-ročná tehotná migrantka zo Somálska bola v pondelok pozitívne testovaná na koronavírus, zdravotníci otestovali všetkých 470 migrantov ubytovaných na hoteli.

Z 470 bolo viac ako 100 pozitívne testovaných na Covid 19. Migranti pochádzajú väčšinou z subsaharskej Afriky.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *