Slovensko

Gréci vyhostili migrantov a nechali ich bez paliva na otvorenom mori

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Podla najnovších informácii bolo zistené, že Grécko v posledných mesiacoch tajne a podla všetkého nezákonne vyhodilo zo svojich brehov viac ako 1000 migrantov.

Podľa správy New York Times a na základe dôkazov od svedkov, výskumníkov a tureckej pobrežnej stráže bolo od marca tohto roku gréckymi úradníkmi ponechaných na mori najmenej 1 072 utečencov a migrantov.

Migranti väčšinou zo Sýrie boli vypustení na more bez paliva v motorových člnoch, ktoré im mali vziať grécke pobrežné stráže. Jedna žena zo Sýrie opísala tento zážitok tak, že by radšej umrela pod bombou.

„Bolo to veľmi neľudské,“ povedala pre NYT. „Opustila som Sýrii kvôli strachu z bombardovania – ale keď sa to stalo, priala som si, aby som zomrela pod bombou.“

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *