Gordulič: "Na Slovákoch mi prekáža sedláctvo. Ja som liberál a budem voliť Progresívcov" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Gordulič: “Na Slovákoch mi prekáža sedláctvo. Ja som liberál a budem voliť Progresívcov”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý “poštár Janko” Ján Gordulič sa vyjadril, že na Slovákoch mu prekáža najviac sedláctvo. Sám seba označil ako liberála a jeho volebná preferencia to aj odráža. Najbližšie zo všetkých strán sú mu ultraliberáli z Progresívneho Slovenska.

Ján Gordulič, ktorý vysiela reláciu na aktualitách s názvom “Ťažký týždeň Ján Gorduliča”, v ktorej sa on stavia na stranu liberálnej propagandy, poskytol rozhovor denníku SME, kde sa viac rozhovoril o svojich politických preferenciách a občiansku spoločnosť na Slovensku označil nelichotivým pomenovaním.

Moderátorka relácie Zuzana Hanzel-Kovačičová sa opýtala Gorduliča, čo mu najviac prekáža na slovenskej spoločnosti. “Poštár Janko” to zhrnul do jedného slova: “sedláctvo.”

A vysvetlil aj podrobnejšie: “To je napríklad, že zaparkuješ auto, máš nejaký vyhradený box, ale dáš dve kolesá na obrubník.  To je tak: Iba si tak kúsok zoberiem z verejného priestoru. Iba si tak tu na chvíľku zaparkujem. A nie je to len o parkovaní, je to také, že o predbiehaní sa v rade, kradnutí vecí. atď.”

Gordulič, ktorý okrem iného vystupoval na pochybných protestoch “Za slušné Slovensko”, sa tiež rozhovoril o svojich politických preferenciách. Netají sa tým, že v minulosti volil strany SaS a Most-Híd. Tie ho však sklamali, a preto bude voliť “novú opozíciu.”

Zabávač Jano sa označil za liberála a povedal aj konkrétne, ktorá politická stana mu je najbližšia: “Tí progresívci sú mi najbližší, nebudem o tom klamať.” A skutočne, Gordulič si vo svojich videách nerobí srandu z liberálov, ale skôr z konzervatívnych názorov.

Gordulič tiež len potvrdzuje smutné konštatovanie, že dnes sa humor a satira nevyužíva v prvom rade na zábavu pre ľudí, ale na politickú propagandu, v tomto prípade konkrétne v prospech liberalizmu.

Gorduličove vyjadrenia si môžete vypočuť v tomto videu v čase od 10. minúty:

Zdroj: hlavnespravy.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *