Generálny riaditeľ podal v súvislosti s pokusom o samovraždu Lučanského demisiu

V stredu ráno na tlačovej konferencii informovala ministerka spravodlivosti Mária Kolíková a šéf ZVJS Milan Ivan o aktuálnej situácii okolo bývalého policajného prezidenta, ktorý sa vo väzbe pokúsil o samovraždu.

Milan Ivan informoval o tom, že u Lučanského psychologické ani psychiatrické vyšetrenia nepotvrdili samovražedné sklony. V utorok mal rozhovor so psychológom a bol aj na kontrole u všeobecného lekára.

Podľa riaditeľa zboru Milana Ivana z doterajších kamerových záznamov je jasné, že v prípade Lučanského väzenská stráž nepochybila.

Generálny riaditeľ zboru Milan Ivan podal v tejto súvislosti demisiu a funkcie sa tak vzdal po šiestich rokoch.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353