Generála Lučanského budete hľadať márne. Akoby na neho zabudli v galérii na Policajnom zbore

Nahnevaná Slovenka Kristína zdieľala na sociálnej sieti fotografiu z Prezídia policajného zboru v Bratislave, ktorú odfotila 26.marca 2021. Čo ju tak nahnevalo?

V galérii bývalých policajných prezidentov policajného zboru totiž chýba fotografia toho posledného, ktorého úmrtie sa vyšetruje. Generála Milana Lučanského by ste tam hľadali márne.

„Zíde z oči, zíde z mysle…. týmto sa asi riadia na Prezídiu PZ v Bratislave pod záštitou Romana Mikulca.“ píše rozhorčená Kristína, ktorá ďalej píše „Chýba foto generála Milana Lučanského.
V knihe Georga Orwella 1984, ktorá sa mimochodom pomaly napĺňa do bodky, sa píše aj
“ človeka vyparia ako keby ani neexistoval “

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353