Politika

Galko tvrdí, že je správne otvárať tému pedofilov a spoločnosť by ich nemala odsudzovať

Neoliberálny progresívny denník SME otvoril tému pedofílie za účelom akceptovania ľudí s touto chorobou. Po ostrej kritike takmer 99,9% spoločnosti sa však niektorí politici rozhodli túto tému podporiť. Jedným z nich je aj poslanec liberálnej SaS Ľubomír Galko.

Ten sa vo svojom statuse na sociálnej sieti vyjadril takto:

„A viete čo? Podľa mňa je správne, že SME otvorilo tému pedofilov. Mne informácie v tých článkoch rozšírili vedomosti. A som presvedčený, že ľudí, ktorí sa narodia s deviáciou a sú tak silní, že jej celý život odolajú a nikomu neublížia by mala spoločnosť podporovať a nemali by sme ich odsudzovať.“

Tu máme nádherný príklad neoliberála, ktorý bude tlačiť spoločnosť do „progresívneho“ sveta, kde už aj pedofil bude človek, ktorého máme akceptovať a dať mu voľnosť.

3 Replies to “Galko tvrdí, že je správne otvárať tému pedofilov a spoločnosť by ich nemala odsudzovať

  1. Už aj tento kriminálnik toto schvaľuje?….v poslednej dobe pedofilná kauza akosi je v popredí…pravda…v politike sa to lem hemží pedofilmi. Choré!!!…Galko ty úchylné prasa aj tvoji súkmeňovci si najprv preťahujte svoje deti a neobhajujte pedofíliu ktorá je v každej civilizovanej spoločnosti trestný čin….aj navádzanie, schvaľovanie a obhajovanie pedofílie je trestné!!!…čo robí generálny prokurátor?!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *