Zo sveta

Francúzsky virológ tvrdí, že Covid-19 vznikol v laboratóriu. Peking to popiera

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neexistujú žiadne dôkazy toho, že nový koronavírus bol vytvorený v laboratóriu, vyhlásil v pondelok hovorca čínskeho ministerstva zahraničia Keng Šuang v komentári k výroku francúzskeho virológa, ktorý povedal, že covid-19 má umelý pôvod.

Francúzsky virológ Luc Montagnier, ktorý v roku 2008 dostal Nobelovú cenu za objav HIV, vyslovil verziu, že nový koronavírus covid-19 nemá prírodný pôvod a vznikol v laboratóriu.

Vedec predpokladá, že ide o prácu molekulárnych biológov, ktorí chceli vyrobiť vakcínu proti AIDS.

„Neraz sme vyhlásili, že je to vedecká otázka, že ju majú skúmať lekári a vedci a že nesmie byť spolitizovaná. WHO a absolútna väčšina expertov má dnes za to, že neexistujú žiadne dôkazy svedčiace o tom, že nový koronavírus bol vytvorený v laboratóriu, „vyhlásil hovorca na brífingu.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *