Francúzsky kandidát na prezidenta vyhlásil, že vyhostí všetkých nelegálnych migrantov z krajiny - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Francúzsky kandidát na prezidenta vyhlásil, že vyhostí všetkých nelegálnych migrantov z krajiny

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Francúzsky krajne pravicový prezidentský kandidát Éric Zemmour navrhuje vyhostiť z Francúzska všetkých ilegálnych migrantov do krajín ich pôvodu.

Zemmour počas svojho prvého oficiálneho vystúpenia pred priaznivcami vyhlásil, že navrhuje „systematicky vyhostiť všetkých cudzincov nelegálne sa zdržiavajúcich na francúzskom území“.

„Chcem okamžite vyhostiť zahraničných zločincov, aby už nezaťažovali francúzske väznice. Chcem zbaviť zločincov, ktorí majú dvojité občianstvo, francúzskeho občianstva,“ povedal kandidát pri prejave na výstavisku Vilmiendo na predmestí Paríža.

Zemmour poznamenal, že chce tieto otázky riešiť referendom. Francúzsky novinár a spisovateľ Éric Zemmour 30. novembra oficiálne oznámil kandidatúru na francúzskeho prezidenta, voľby sa budú konať v apríli 2022.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *