Politika Zo sveta

Francúzsky europoslanec tvrdí, že Európania by mali mať menej detí, aby uvolnili miesto moslimským deťom

Podľa spoluzakladateľa francúzskej strany zelených by sa prídavky pre rodiny rodených Európanov mali zrušiť, aby ich to podnietilo mať menej detí a uvoľnili tak viac miesta, ktoré budú môcť využiť moslimskí migranti.

Yves Cochet je spoluzakladateľom francúzskej strany Zelených v roku 1984 a v súčasnosti je poslancom Europarlamentu.

Chochet počas interview s francúzskymi ľavicovými novinami Le Nouvel Observateur hanebne presadzoval návrhy, ktoré by mali viesť k demografickej samovražde populácie rodených Francúzov.

„Navrhujem obrat v našej politike podpory pôrodnosti tým, že sa zvráti logika detských prídavkov rodinám. Malo by to byť tak, že čím viac detí máš, tým menej prídavkov dostaneš až do tej miery, až úplne zaniknú pôrody tretieho dieťaťa! „Začal s vysvetľovaním.

„Ak prijmeme, Neo-maltuziánstvo ‚, tak budeme rýchlo obvinení z rasizmu a elitárstva. Z tohto dôvodu to teda objasňujem, že nesmerujem vôbec na najchudobnejšie krajiny, ktoré produkujú viac detí ako iné, „vysvetľoval Cochet.

„Ba naopak. Tie bohaté krajiny, ako Francúzsko, sú tie prvé, ktoré treba demograficky zmenšiť. Sú to práve tie s najviac znečisťujúcim životným štýlom. Keď väčšina z nás začne obmedzovať svoju pôrodnosť, tak nám to tiež umožní lepšie prijímať moslimských migrantov, ktorí nám klopú na dvere, „uzavrel to.

Tento europoslanec v podstate presadzuje opačnú politiku než taliansky populistický vodca Matteo Salvini a ďalší vodcovia východoeurópskych krajín, ktoré zvýšili nadchádzajúcim rodičom prídavky, aby svoje obyvateľstvo povzbudili mať viac detí.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *