Francúzski policajti ako šialení brutálne mlátia dve mladé ženy! Toto je Macronova politika v praxi (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavilo nové video policajnej brutality proti pokojným demonštrantom Žltých viest vo Francúzsku, čo ešte viac vrhlo svetlo na extrémne násilie, ktoré schválil francúzsky prezident proti vlastným ľuďom.

Video bolo zdieľané na Twitteri francúzskym pouličným reportérom, ktorý uviedol, že k incidentu došlo na rušnej ulici v Marseille.

Na zázname sú vidieť príliš horliví policajní dôstojníci, ktorí brutálne mlátia dve bezbranné ženy za pomoci svojich oceľových obuškov celou silou do nôh, chrbta a paží.

Ďalšieho muža, ktorý na sebe nemá žltú vestu a nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo naháňa agresívny policajt a mláti ho obuškom zbabelo do chrbta.

Tento incident medzi políciou a demonštrantmi, ktorým sa nepáči šialená politika proti ľudom prezidenta Macrona je len jedným z mnoha. Policajti brútalne útočia na všetkých a vláda ich v tom podporuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *