Spoločnosť Zo sveta

Francúzi brutálne zmlátili migrantov, ktorí na kúpalisku sexuálne obťažovali malé dievčatá

K incidentu došlo cez víkend okolo štvrtej hodiny popoludní vo francúzskej obci Draveil. Dvaja moldavskí migranti, ktorým vraj bolo okolo tridsať rokov sexuálne napadli 12-ročnú a 15-ročnú dievčinu. Píše Le Parisien.

Keď migranti obťažovali jedno z dievčat, to začalo kričať a upozornila tak na miestnych, ktorí okamžite aj spolu s otcom dievčaťa napadli migrantov a bránili mladé nevinné dievčatá.

Jednému z násilných pedofilných migrantov sa podarilo utiecť a skryť sa pred davom nahnevaných miestnych Francúzov, zatiaľ čo druhého migranta musela ratovať miestna ochranka na kúpalisku.

Jeden z migrantov má poranenú hlavu, zlomený nos a zápästie. Druhy má prasknuté rebrá a dobitú tvár.

Abdel Ammar, riaditeľ strediska, kde k útoku došlo, povedal, že je to prvýkrát, čo sa takýto incident pri bazéne stal.

„Dôsledky tohto neprijateľného správania mohli byť dramatické,“ povedal miestny republikánsky starosta Georges Tron a dodal: „nebudem váhať ani sekundu s uzavretím bazénu, keď sa takýto incident stane znovu.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

zdroj

10 Replies to “Francúzi brutálne zmlátili migrantov, ktorí na kúpalisku sexuálne obťažovali malé dievčatá

  1. V Podhájskej sme videli taktiež 2 chlapcov vek tak 12 rokov, ktorí si absolútne neužívali slasti atrakcií, len pádili za dievčatkami, keď sme ich odohnali, čoskoro sa vrátili, rodičia všímajte si

    1. Slovani……. geneticky možná, ale jazykově je to rumunský dialekt ta moldavština. Tolik k vaší sluníčkářské úvaze.

  2. Nieze uzavret kupalisko ale hranice!!! Ale spravne jednoznacne im treba ukazat kde prisli a aka je nasa kultura a status rodiny… otec matka ( muz zena) dcera syn… a ty co to neakceptuju trebars nech takto odidu s rozbitou drzkou a to podla mna este dobre pochodili…

  3. U nás vo Francii si vieme poradiť s takzvanými turistami. Inak medzi nami, môžu byť radi že takto dopadli, lebo obťažovanie detí, žien je hneď potrestané a nielen občanmi, ale aj justíciou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *