Slovensko

Frajer Pročkovej dcéry sa má úžasne! Takýto plat mu Pročko dal ako asistentovi

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý zabávač Jozef Pročko, ktorý kedysi v minulosti utekal úplne nahý cez námestie a snažil sa tak zabaviť Slovákov, je dnes vládnym poslancom v Národnej rade Slovenskej republiky, kde si vybral aj svojich asistentov.

Jedným z nich je aj priateľ jeho dcéry, ktorého si Pročko vybral ako svojho asistenta, ktorý mesačne dostáva 1 475,50€. Podľa Pročka nič neporušuje a tvrdí, že nie je papaláš.

„Ja nezamestnávam nikoho, zamestnáva Národná rada Slovenskej republiky. Na začiatku nám povedali, že si máme vybrať niekoho, komu dôverujeme. Rada poznám od roku 2014, áno je to priateľ mojej dcéry,“ povedal Pročko.

Radovan Vančo je priateľom dcéry Jozefa Pročka, ktorému poslanec plne dôveruje, dokonca vraj tak, že mu občas zverí aj svoj telefón. „Koľkí z vás zveríte svoj telefón inému človeku? A necháte, nech sa vám tam hrabe? Ja mu verím,“ nechal sa počuť poslanec za OĽANO. Samotný Vančo si však na svojom profile uvádza ako zamestnávateľa ŠK Slovan Bratislava, informuje eReport.sk