Zo sveta

Firma Red Bull vyhodila amerických manažérov za podporu Black Lives Matter

Rakúsky majiteľ svetoznámej firmy Red Bull sa rozhodol vyhodiť vedúcich top manažérov pre predaj v Spojených štátoch amerických po tom, čo sa rozhodli podporovať cez svoje funkcie demonštrantov z hnutia Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží).

Títo manažéri mali lobovať pre väčšiu rozmanitosť spoločnosti a obvinili ich z úniku listu, ktorý kritizoval „verejné mlčanie“ spoločnosti o Black Lives Matter.

Výkonný riaditeľ Severnej Ameriky Stefan Kozak a hlavná marketingová riaditeľka z tohto regiónu boli prepustení.

Zatiaľ čo zamestnanci majú liberálne zmýšľanie ovplyvnené určite aj tlakom médii a naliehajú, aby spoločnosť Red Bull hovorila viac o rasizme, miliardár a šéf spoločnosti z Rakúska Dietrich Mateschitz je obdivovateľ Donalda Trumpa, ktorý sa vyslovil proti „politickej korektnosti“.

Podľa denníka Wall Street Journal teraz americkí zamestnanci varujú, že rozhodnutie zbaviť sa politicky korektných manažérov môže byť známkou toho, že Red Bull sa uberá „rasistickým“ smerom.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *