Politika

Firma kde figuroval brat Zuzany Čaputovej narobila obrovské dlhy voči štátu (Dôkazy)

Prešovskí Mladí Sociálni Demokrati informovali na svojej sociálnej sieti cez víkend zaujímavé zistenie na brata kandidátky na prezidentku Zuzany Čaputovej. Ide o Daniela Strapáka, ktorý figuroval vo firmách, ktoré dlžia na daniach milióny eur štátu. Čaputová tvrdí, že táto správa je HOAX no PMSP zverejnili ďalšie údajné dôkazy, ktoré majú smerovať na brata Čaputovej.

Celá správa je tu:

ŽIADNY HOAX, ALE DÔKAZY☝️(fotky)

PRÍKLAD PODNIKANIA DANIELA STRAPÁKA (KANDIDÁTA STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO) MÁ BYŤ ZÁKLAD NOVEJ PROGRESÍVNEJ SPOLOČNOSTI?

KTO TO VLASTNE JE ZUZANA ČAPUTOVÁ, RODENÁ STRAPÁKOVÁ A JEJ BRAT DANIEL STRAPÁK?

POTREBUJÚ FINANČNÉ SKUPINY PO KISKOVI V PREZIDENTSKOM PALÁCI ĎALŠIU ĽAHKO OVPLYVNITEĽNÚ PREDSTAVITEĽKU???

KANDIDÁT NA POSLANCA V PEZINKU, ZA PROGRESÍVNE SLOVENSKO DANIEL STRAPÁK, BRAT ZUZANY ČAPUTOVEJ PREPÍSAL FIRMU S OBROVSKÝMI DLHMI VOČI ŠTÁTU A OBCHODNÝM PARTNEROM NA BIELEHO KOŇA. AJ KVÔLY TAKÝMTO PODNIKATEĽOM IDE SOCIÁLNE ZABEZPEČNIE OBČANOV NA ÚKOR ZÁUJMOV PODOBNÝCH FIRIEM.

Ako sme včera informovali DaMil spol. s. r. o., narobil obrovské dlhy voči štátu a obchodným partnerom. Firma skončila napísaná na bieleho koňa…Podľa verejne dostupných údajov je zrejmé, že Strapákova sro-čka roky robila vysoké obraty a naťahovala Tatra banku, ktorá mala záložné právo k istine 400.000€ a firmy sa potom zbavil, to je také “slušno-progresívne”. Takto sa zarába? Je to v poriadku? Človek, ktorý sa uchádzal o verejnú funkciu? NO NIE JE TO V PORIADKU!!!

PRE SLNIEČKA TO JE ANTIKAMPAŇ🤣🤦‍♂️

KAŽDÝ KTO ZVEREJNÍ PRAVDU O ICH “SLUŠNÝCH A PROGRESÍVNYCH”, TEN UŽ IM ROBÍ ANTIKAMPAŇ😂😂NECH SI TO VYLOŽIA AKO CHCÚ, KAŽDOPÁDNE SÚ TO LEGITÍMNE OTÁZKY NA OSOBU, KTORÁ CHCE BYŤ PREZIDENTKOU, KTOREJ JEDINOU OBRANOU, JE ROBIŤ ZO SEBA OBEŤ.

PRIPÁJAME DÔKAZY, AKO FIRMA DANIELA STRAPÁKA DLHOVALA IBA SOCIÁLNEJ POISŤOVNI CEZ 18.000€! A NECH SA ČAPUTOVÁ VYJADRÍ…

ČO VIEME O ZUZANE ČAPUTOVEJ?

Dokopy nič!!! V okróbri 2018 sa rozviedla a v zápätí má nového partnera. Koho, v prípade zvolenia si dovedie do prezidentského paláca, ak ju súčasný partner omrzí? Pretože, vyzerá to tak, že v nadväzovaní kontaktov s mužmi nemá problém. A aj to, súčasného partnera zverejnila až po tom, ako po odhalení novinárom Martin Dano – Martin Daňo a GINN už nemala inú možnosť. Všetko okolo Čaputovej je prísne strážené a nepriehľadné. Čo ešte sa dozvieme?

Daniel Strapák bol kandidát na poslanca MsZ v Pezinku za stranu Progresívne Slovensko. Po predsedovi Progresívneho Slovenska Štefunkovi, ktorého firma na štáte zarobila obrovské peniaze a ktorý sa tváril, že o ničom nevie, je to ďalší ututlávaný prešľap. Toto je ten progres, ktorý tu chcú zavádzať?

Chceme vedieť, kto za “sv. Zuzanou” stojí.

Prečo ešte aj dnes pýta od ľudí peniaze? Vraj na boj s nespravodlivosťou, cez tretiu stranu…Nech je taká spravodlivá a postaví sa za obchodných partnerov jej brata, ktorý svoju firmu so záväzkami prepísal na bieleho koňa a obchodní partneri svoje pohľadávky nikdy neuvidia.

Ďalšia obrana “slniečok” je: “čo má so svojim bratom?” Na jednej strane by bol lynč, ak by išlo napr. o člena SMER – SD, na druhej strane v prípade “slusných a progresívnych” sa nič nedeje….!

ĽUDIA SPAMÄTAJTE SA KÝM JE EŠTE ČAS A NEBUĎTE ÚČASTNÍKMI TEJTO FRAŠKY, KTORÁ JE NA VÁS PRIPRAVENÁ‼️

zdroj: https://www.facebook.com/presovski.msd

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *