Fico: "Z nádejného kandidáta na premiéra sa stal narkoman a Kiska by aj mŕtvemu ponožky ukradol" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Fico: “Z nádejného kandidáta na premiéra sa stal narkoman a Kiska by aj mŕtvemu ponožky ukradol”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Robert Fico sa na tlačovej konferencii ostro pustil do liberálov.

„Čo je horšie pre opozíciu a médiá ktoré nás nenávidia je, že z nádejného kandidáta na premiéra sa stal narkoman a drogový díler, z prezidenta Kisku sa stal daňový a pozemkový podvodník. Trošku to odľahčím a poviem, že tento človek keby podnikal v pohrebníctve, tak mŕtvemu aj ponožky ukradne. Toto je obraz tých nových lídrov slovenskej opozície. Tá obsesia ktorú cítiť v niektorých médiách proti Smeru sa mení na akýsi džihád a príkladom je verejné zneužívanie neoverenej SMS komunikácie obvineného pána Kočnera. Vyzývam ministerku vnútra pani Sakovú a volám ju k politickej zodpovednosti ako predseda strany ktorý ju nominoval za ministerku vnútra. Vyzývam predsedu vlády Petra Pelegríniho, ktorý bol mnou nominovaný na post predsedu vlády, vyzývam generálneho prokurátora pána Čižnára a vyzývam prezidenta policajného zboru pána Lučanského aby urobili poriadok, pokiaľ ide o orgány činné v trestnom konaní.“ povedal Fico.

Fico na dnešnej tlačovej konferencii tiež povedal, že médiá a opozícia tvrdia, že Marian K. ovládol celú políciu. „Ja sa pýtam, ako to? Veď v roku 2017, keď som bol predsedom vlády, bol obvinený z dvoch ekonomických trestných činov a v roku 2018 sa dostal za mreže,” zdôraznil Fico. Bývalý premiér to teda považuje za ďalší pokus zvaliť na Smer niečo, čo je maximálne nedôveryhodné. V tejto súvislosti sa obáva, že nastane situácia, keď zabijú nejakého politika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *