Slovensko

Fico vyzval Kollára, aby pre údajnú komunikáciu s transsexuálom odstúpil

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Robert Fico dnes na tlačovej konferencii vyzval predsedu parlamentu Borisa Kollára, aby odstúpil za jeho neetické správanie. Fico tvrdí, že keby takéto informácie mali o ňom, okamžite by to bolo na každej titulke.

Reč je o údajnej komunikácii predsedu parlamentu s transsexuálom a modelom, ktorý si hovorí ženským menom Paris Nemc. Šéf parlamentu si mal s transsexuálom písať nechutné správy (článok tu).

Šéf parlamentu podľa Fica pre bulvárny týždenník informácie neodmietol. „Nepovedal, že to nie je pravda,“ dodal. Informácie podľa Fica poukazujú na „hlboké ľudské, etické, morálne zlyhanie predsedu parlamentu“.     

O Kollárovi hovorí Fico v čase od 33:00:

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!