Fico tvrdí, že plán novej vlády je, že budeme za všetko platiť viac: Dane pôjdu hore!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Róbert Fico kritizoval plán obnovy vlády Igora Matoviča. Fico si tento dokument prečítal a vystrašil ho. Dokument obsahuje osem oblastí, a to fiškálne reformy, zelenú ekonomiku, trh práce a sociálnu udržateľnosť, vzdelávanie, piatou oblasťou je veda, výskum a inovácie, šiestou zdravie, nasledujú verejné inštitúcie a regulácie a záverečnou oblasťou je digitalizácia.

„Vláda nedisponuje konkrétnym plánom, a to nás dostáva do obrovského ohrozenia,“ povedal Fico.

Ďalej Fico tvrdí, že tento dokument obsahuje zmenu daňového systému, ktorá nemá nič spoločné s bojom proti pandémii. „Z tohto materiálu sa dozvedáme, že, vraj chcú meniť daňový systém. Čo má zmena daňové systému s bojom proti pandémii?…že sa idú zvyšovať spotrebné dane a DPH….jasne hovoria, majetková dane musia ísť hore, musia ísť spotrebné dane hore, čiže pripravte sa slovenská verejnosť na prudké zvyšovanie DPH, čiže budete viacej platiť, za všetko čo kupujete v obchodoch. Pripravte sa na to, že budete viacej platiť za svoje nehnuteľnosti ktoré máte. Pripravte sa že budete viacej platiť za benzín, budete viacej platiť za všetko možné…“ hovoril Fico na tlačovke.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!