Slovensko

Fico: Nikomu nevadilo, keď sa kupovali americké stíhačky, ale dôchodky vám vadia a predkláňate riť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Robert Fico sa v diskusii na rádiu Expres naozaj naštartoval, keď sa začala téma 13. dôchodkov. Parlament schválil 13. dôchodok a Smeru pomohli poslanci ĽSNS a dôchodcovia tak dostanú 460€ ešte pred Vianocami.

Niektorí opoziční poslanci v tom vidia volebnú korupciu a dokonca podali na vládnych poslancov aj trestné oznámenia. Kotlebovci hovoria, že im je jedno kto návrhy prekladá, ak sa jedná o dobré veci pre ľudí, hlasujú za.

Fico sa v Exprese pustil do moderátora:

„Keď sme kupovali americké stíhačky, všetci ste boli ticho, lebo to je amerika…ale keď treba dať dôchodcom 460€ tak máte s tým všetci veľké problémy!“ povedal Fico v relácii.

„Predkláňate riť, lebo to je Amerika!“ dodáva Fico.

„Ja len krátko jednu myšlienku. Občania, logika jednoduchá, o čo viac dáme dôchodcom, o čo viac dáme všetkým ľuďom na Slovensku, o to menej tá ďalšia vláda nech bude akákoľvek rozkradne. To znamená, keď sme dnes schválili 13. dôchodok, je to jasná pomoc všetkým ľudom, ktorí celý život poctivo pracovali… nechápem ako liberáli a opozícia na tom môžu vidieť niečo zlé.“ povedal Kotleba v diskusii na Markíze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *