Slovensko

Fico Kollárovi: Pohrávať sa s rómsk*mi pinďú*mi je naozaj vážna vec

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Robert Fico sa v jednej z relácii na rádiu Expres pustil do predsedu parlamentu Borisa Kollara. Nepáči sa mu jeho kauza s transsexuálmi. O Kollárovi bola vypustená konverzácia s mužom, ktorý sa cíti ako ženy a prešiel niekoľkými plastikami. Predseda parlamentu sa k tejto konverzácii priznal a správy boli naozaj silne vulgárne.

Išlo o modelku Paris Nemc, ktorá je hore plasticky upravená žena a dolu na fotografiách, ktoré Kollárovi posielala to bola stále muž so všetkým, čo k tomu patrí. Predseda parlamentu jej tam vypisoval, ako by sa s ňou pohral… Neskôr portál Plus 7 dní prišiel aj s ďalšou informáciou, kedy si mal Kollár vypisovať s ďalšou ženou v mužskom tele. Malo ísť o Rómskeho muža, ktorý je dnes ženou a živý sa prostitúciou.

Ficovi sa nepáči, že vládni poslanci si nevedia predstaviť Juraja Blanára ako podpredsedu Národnej rady, ako Boris Kollár im nevadí.

„…a úchylák je predseda Národnej Rady Slovenskej republiky, alebo ak je pravda, to čo je na internete. pán redaktor, je to v poriadku….prepáčte ale pohrávať sa s rómsk*mi pinďú*mi, to je naozaj vážna vec…“

Transsexuáli mu zavoňali! Rómka prostitútka v mužskom tele poskytla správy s Kollárom