Fico hovorí, že v EÚ ich viac zaujíma LGBTI, ako to, ako pomáhajú ľudom (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Fico hovorí, že v EÚ ich viac zaujíma LGBTI, ako to, ako pomáhajú ľudom (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Robert Fico na svojom facebookovom profile uverejnil video, v ktorom opisuje svoj zážitok v Európskom parlamente.

“Bol som raz v Európskom parlamente a bol som v strane európskych socialistov na pohovore. A ja som mal pocit, že som došiel medzi najväčších nepriateľov na svete.” hovorí Fico na úvod.

“Nikto sa ma nepýtal, ako sme zmenili zákonník práce, nikto sa ma nepýtal, ako sme pomohli ľuďom. Nikto sa ma nepýtal, o koľko sme zvýšili minimálnu mzdu. Nikto sa ma nepýtal, o koľko sme zvýšili nočné príplatky. Nikto sa ma nepýtal na iné témy,” pokračuje Fico a dodáva, že pre nich bolo najdôležitejšie, či sa zúčastní pochodu homosexuálov.

“Ale pýtali sa ma, či pôjdem na čele pochodu homosexuálov v Bratislave. A že keď nepôjdem, a teraz ma dobre počúvajte, holandská poslankyňa mi povedala: Pokiaľ ma nebude vidieť na čele gay pochodu s dúhovou zástavou, tak ma nemôže považovať za ľavičiara.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *