Politika

Fico hovorí, že v EÚ ich viac zaujíma LGBTI, ako to, ako pomáhajú ľudom (Video)

Robert Fico na svojom facebookovom profile uverejnil video, v ktorom opisuje svoj zážitok v Európskom parlamente.

„Bol som raz v Európskom parlamente a bol som v strane európskych socialistov na pohovore. A ja som mal pocit, že som došiel medzi najväčších nepriateľov na svete.“ hovorí Fico na úvod.

„Nikto sa ma nepýtal, ako sme zmenili zákonník práce, nikto sa ma nepýtal, ako sme pomohli ľuďom. Nikto sa ma nepýtal, o koľko sme zvýšili minimálnu mzdu. Nikto sa ma nepýtal, o koľko sme zvýšili nočné príplatky. Nikto sa ma nepýtal na iné témy,“ pokračuje Fico a dodáva, že pre nich bolo najdôležitejšie, či sa zúčastní pochodu homosexuálov.

„Ale pýtali sa ma, či pôjdem na čele pochodu homosexuálov v Bratislave. A že keď nepôjdem, a teraz ma dobre počúvajte, holandská poslankyňa mi povedala: Pokiaľ ma nebude vidieť na čele gay pochodu s dúhovou zástavou, tak ma nemôže považovať za ľavičiara.“

2 Replies to “Fico hovorí, že v EÚ ich viac zaujíma LGBTI, ako to, ako pomáhajú ľudom (Video)

  1. Keď je to pravda, tak poslanci v Bruseli sú ešte viac mimo reality ako naši poslanci. A takíto blbci riadia EU. Slovexit a V4exit !

  2. Fico neskoro otvára oči nad tým, čo to vlastne Európska Únia je, a kto ju tvorí, podľa všetkého väčšinou, keď rozhodujú o takých bludoch, ktoré nám nie sú blízke. A to sa nedávno hrnul do ,,jadra,, ako keby mu nestačilo, že toho bruselského zla máme viac než dosť, aj bez účasti v samotnom jadre. Žeby začal konečne rozumieť národu, alebo je to opäť len asertivita voči voličom pred voľbami??? Chváli sa len dosiahnutým dobrom a to dosiahnuté zlo, ktorého je viac, ako dobra, za to nesie zodpovednosť kto???? Veď SMER je tu najviac volebných období, teda ,,historicky,, najdlhšie, takže najzodpovednejšie, alebo sa mýlim???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *