Politika Spoločnosť

Fico chce zakázať homosexuálom adoptovať si dieťa

Smer-SD by chcel do ústavy zakotviť ustanovenie zo zákona o rodine, ktoré hovorí o tom, kto si na Slovensku môže osvojovať deti. Na piatkovej tlačovej konferencii to povedal predseda strany Robert Fico. Podľa neho je návrh pripravený a pravdepodobne ho do parlamentu predložia po prezidentských voľbách.

„Keby náhodou došlo k zmene vlády a prídu ultraliberáli do parlamentu, tak aby sa nestalo, že v zákone umožnia osvojovanie si detí homosexuálnymi pármi,“ vysvetlil. Podľa neho tiež ide o tému, ktorá sa objavila v prezidentskej kampani a Smer-SD „vyrušuje“. Adopcie detí pármi rovnakého pohlavia Fico opäť označil za „zvrátenosť“.

One Reply to “Fico chce zakázať homosexuálom adoptovať si dieťa”

  1. Je všetko zvláštne, ale isté je , že dieťa potrebuje ženský a mužský vzor, homosexualita sa neosvedčila nikdy a nemá šancu, vychovávané deti lesbami a homosexuálmi sa nikdy neosvedčili, nech si homo pár osvojí deti na celý život, nech robia poctivú prácu a nech splácajú hypotéky, koľkých ich bude v republike ? Je to Sodoma či Gomora ?
    Ak má niekto iste niekoho rád – rada, nepotrebuje manželstvo ani pod. LGTB sa zvidineľňujú, ukážte štatistiky, zverejnite ich, ale to je proti ľudským právam, s deťmi pracujem viac ako 30 rokov. Nechcite vedieť ako to v skutočnosti chodí, dvíha sa z toho žalúdok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *