Feministka vytvorila stoličku, ktorá núti sedieť mužov s nohami tesne pri sebe. Dostala za to cenu

23-ročná feministická dizajnová návrhárka vymyslela stoličky, ktoré svojim tvarom bránia sediacim mužom dať nohy viac od seba a tí svojím posedom potom pripomínajú vykatstrovaného jedinca.

Návrhárka Laila Laurel vraj vychádzala z vlastných zážitkov, kedy muži nevhodným posedom vstupovali do “jej” priestoru na verejnosti a šírili “mužnosť”.

Spoločne so stoličkov pre mužov vytvorila i ženskú variantu, ktorá núti dievčatá roztvoriť stehná od seba a sedieť tak ako muž. Aj cez to, že nejde o príliš praktickú vec, dostala návrhárka cenu Belmond pre nové talenty.

Kritické reakcie na sociálnych sieťach na seba nenechali dlho čakať. Niektorí používatelia odporučili návrhárke simulátor mužského “vybavenie”, aby si dokázala predstaviť, aké to je pre mužov sedieť na takej stoličke, zatiaľ čo iní návrh rovno odsúdili ako “najviac nezmyselnú vec, ktorá kedy vznikla”.

zdroj

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *