Zo sveta

Fanúšikovia zaplatili lietadlo s nápisom „Na bielych životoch záleží“. Trestný čin?

Počas futbalového zápasu v Anglicku, kde hrali proti sebe Manchester City a Burnley FC sa objavilo na oblohe lietadlo s veľkým nápisom „White Lives Matter Burnley!“ a teda má to znamenať, že na bielych životoch záleží. Tento symbol mal znamenať odpoveď na protesty proti rasizmus, kde demonštranti nosia transparenty s nápisom „Black Lives Matter“ a teda na čiernych životoch záleží.

Polícia dokonca začala vyšetrovanie proti tomuto transparentu na lietadle. Nakoniec však o trestný čin nešlo.

Toto lietadlo mali zaplatiť miestni fanúšikovia. Stalo sa tak práve v momente, kedy si na spomínanom štadióne pokľakli hráči futbalových družstiev Manchester City a Burnley FC na znak podpory hnutiu Black Lives Matter (na čiernych životoch záleží).  

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *