Fanúšikovia stránky "Mladí proti fašizmu" nabádajú na brutálne fyzické útoky. Toto sú liberáli? - MAGAZÍN 1
Slovensko

Fanúšikovia stránky “Mladí proti fašizmu” nabádajú na brutálne fyzické útoky. Toto sú liberáli?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Stránku “Mladí proti fašizmu” vytvoril mladý Slovák Marek Mach. Na tejto stránke podporuje všetko liberálne a prozápadné. Fanúšikovia stránky sa prezentujú ako liberáli, ktorí bojujú za slobodu a dobro. Je to však pravda?

Pod jedným z príspevkov, ktoré pridala stránka (instagram účet) Mareka Macha “Mladí proti fašizmu” sa objavila diskusia, kde fanúšikovia tejto stránky vyzývajú na brutálne fyzické útoky na mladú slovenskú aktivistku Líviu Garčalovú.

Lívia natáča videá, kde argumentačne likviduje liberálov a slniečkarov. Najviac si pohnevala komunitu neoliberálov videami z dúhových pochodov, kde sa mládež nevedela vyjadriť, koľko pohlaví existuje a niektorí sa dokonca cítili ako mimozemšťania (video tu).

Na tejto stránke, ktorá by mala bojovať proti nenávisti však nájdeme najviac nenávisti na celom slovenskom internete. Fanúšikovia odkazujú Lívii, že by jej najradšej dali facku, lopatou po hlave, zmlátili ju a iné fyzické útoky. Nenájdeme tu žiadne reálne argumenty a ani len snahu o konštruktívnu debatu. Prečo asi?

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *