Komentáre Spoločnosť

Fanúšikovia stránky „Mladí proti fašizmu“ nabádajú na brutálne fyzické útoky. Toto sú liberáli?

Stránku „Mladí proti fašizmu“ vytvoril mladý Slovák Marek Mach. Na tejto stránke podporuje všetko liberálne a prozápadné. Fanúšikovia stránky sa prezentujú ako liberáli, ktorí bojujú za slobodu a dobro. Je to však pravda?

Pod jedným z príspevkov, ktoré pridala stránka (instagram účet) Mareka Macha „Mladí proti fašizmu“ sa objavila diskusia, kde fanúšikovia tejto stránky vyzývajú na brutálne fyzické útoky na mladú slovenskú aktivistku Líviu Garčalovú.

Lívia natáča videá, kde argumentačne likviduje liberálov a slniečkarov. Najviac si pohnevala komunitu neoliberálov videami z dúhových pochodov, kde sa mládež nevedela vyjadriť, koľko pohlaví existuje a niektorí sa dokonca cítili ako mimozemšťania (video tu).

Na tejto stránke, ktorá by mala bojovať proti nenávisti však nájdeme najviac nenávisti na celom slovenskom internete. Fanúšikovia odkazujú Lívii, že by jej najradšej dali facku, lopatou po hlave, zmlátili ju a iné fyzické útoky. Nenájdeme tu žiadne reálne argumenty a ani len snahu o konštruktívnu debatu. Prečo asi?

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

12 Replies to “Fanúšikovia stránky „Mladí proti fašizmu“ nabádajú na brutálne fyzické útoky. Toto sú liberáli?

 1. Prečo asi?…..lebo sú magori a nevedia čo chcú ale hlavne im chýba slušnost!!!!!!!
  Lívii nesiahajú ani po pati!!!!!
  Mali by si z nej brat príklad a nie bez argumentov neslušné sa o nej vyjadrovať a vyhrážať sa.
  Tu je jasný argument čo za generáciu výchova liberálna politika, neslušných,vulgárnych a bezcitnych ľudí, jedným slovom povedané sodomu-gomoru……

  1. Lívia je rozumné dievča, ktoré by mali nasledovať všetci v jej veku a vsetka mládež , má rada Slovensko a snaží sa poukazovať na zvrátenosť súčasnej doby. Prosím jej osocovatelov, aby prehodnotili svoj postoj k nej a zamysleli sa nad jej dobrými skutkami. Livia obdivujeme ťa a želáme ti nech tvoje dobre srdiečko nadchne tých inak rozmyslajucich až sa k tebe pridajú , a tak spoločne si naše krásne Slovensko ochránite ❤️❤️❤️🍀☘️☘️💋

 2. Videl som to video a je to pekná kravina. Kotlebovci, teda náckovia, sa Slovákom vyhražajú zastrelením, obesením a upálenim už takých 6-7 rokov. Toto vás prečo netrápilo?

  Okrem toho, Daniel Bombič alias Danny Kollár okrem toho, že kradne vtipy a podpisuje sa pod ne, tak je niekoľkokrát súdený delikvent.

  ba si pripomeňme, o koho ide:

  Danny Kollár
  – vlastným menom Daniel Bombic
  – Maskot Infovojny, Kulturblogu a fašistov
  – šíri dezinformácie prostredníctvom neonacistickej žumpy zvanej Planéta Jednoduchosť
  – Anti SNP, Antisemitizmus, Anti-ANTIFA,
  – Organizoval koncerty neonacistickej kapely Krátky Proces, ktorej je aj fanúšikom
  – podporuje hnutie „White power“

  Úspechy z jeho 14-ročného pobytu vo Veľkej Británií:
  3 x zadržaný vodičský preukaz,
  22 zatknutí,
  2 x podmienečný trest, 4 x alkohol za volantom,
  viac ako 10 x bitka,
  200 hodín verejnoprospešných prác

  1. Mladí proti fašizmu, teda euronacisti, pokračovatelia nacistov nacisti 4. ríše, sa Slovákom vyhražajú zastrelením, obesením a upálenim už takých 6-7 rokov. Toto vás prečo netrápilo?

 3. O čom to kecas……komu tu vycitas blbosti….
  Zaoberaj sa radšej nedostatkami
  a minulosťou terajšej vlády a predsedom parlamentu, títo majú úžasnú minulosť…..a dokonca aj za prokurátora chcú človeka,ktorý za usmrtenie starčeka na prechode by mal sedieť v base!!!! a tento človek robí obhajcu pri súdnych procesoch?
  To sme sa dopracovali!!!!!

 4. Polarizácia mládeže v plnom prúde. Nerozumiem ale prečo také nenávistné prejavy voči Lívii,asi im stúpla na otlaky,mne sa ona zdá ako racionálne dievča,kiežby takých bolo viac.
  P.s. len tak na okraj,pohlavia existujú len dve,muž a žena a to ostatné sú úchylky. Chce mi niekto prísť dať stoličkou po hlave?čakám nedočkavo.

  1. Euroboľševici. Soros-Popper, netolerovanie netolerantnosti. Mladí proti fašizmu a podobné spolky chodia po školách a učia už deti na ZŠ, že náckov treba likvidovať! A nácek je každý s iným názorom. To je ich grafika, používa ju aj euronacista Mach. Nejak známe priezvisko, Mach bol nacista v Tisovej vláde, kolaboroval s komunistami, preto neodvisol a preto tu máme jeho pokračovateľa, Macha z Mladí proti Fašizmu!

   Tu je tá grafika: https://i0.wp.com/infosecurity.sk/wp-content/uploads/2019/04/popper-1.jpg?resize=768%2C960&ssl=1
   Každého s iným názorom označia za netolerantného a takých treba likvidovať.
   Slovenská Debatná Asociácia, funguje po školách viac ako 20 rokov, šíri Soros-Popperovskú nenávisť za peniaze z min. školstva SR!
   To nie je vtip. Popper bol Sorosov učiteľ, Soroš zafinancoval šírenie jeho myšlienok nenávisti. Marx a Engels 20.storočia.

   Progresívne Slovensko, SaS, aj Za ľudí, aj časť Olano sú generácia Soros-Popper SDA.

 5. Tí tzv. „Mladí proti fašizmu“ sú tí najväčší fašisti!
  Už samotný britský premiér Winston Churchill predpovedal, že v budúcnosti budú práve tí najväčší fašisti vystupovať pod falošnou maskou tzv. „antifašizmu“, a ako sa v prípade tzv. „Mladých proti fašizmu“ ukazuje, predpoveď Winstona Churchilla bola pravdivá!
  Tak ako napríklad v dnešnom Nemecku je zločinecká teroristická organizácia ANTIFA predĺženou rukou súdružky Merkelovej plniacej podľ jej pokynov „špinavú prácu“, ktorú by si súdružka Merkelová nemohla dovoliť činiť oficiálne skrze oficiálne orgány spolkovej republiky, tak isto zas aj na Slovensku sú tzv. „Mladí proti fašizmu“ hitlejugendom krajne ultraľavičiarskych neomarxistických ultraliberálnych fašistov Slovenskej republiky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *