Slovensko

Fanatizmus?! Matovičov poslanec tvrdí, že Kollára do funkcie ustanovil samotný Boh! (Video)

Vládny poslanec za stranu Igora Matoviča (OĽANO) Peter Vons si myslí, že predsedu parlamentu Borisa Kollára do funkcie ustanovil samotný Boh a je v jeho záujme, aby v nej zotrval, informuje Denník Slovensko.

Video na sociálnu sieť nahral neúspešný kandidát do parlamentu Alojz Hlina a napísal, že z tohto fanatizmu ide strach, nakoľko spochybňuje princíp volieb a Boh by nám vraj „zhýralca“ do tohto postu nedosadil.

Minulý týždeň samotný Kollár navrhol jeho odvolanie z postu predsedu Národnej rady pre jeho diplomovú prácu, ktorá bola označená ako plagiát. Kollára nakoniec neodvolali a argumenty poslancov boli naozaj zaujímavé.

Svoj pohľad na vec podal aj poslanec za stranu Igora Matoviča Peter Vons: „Ako sa povie v tom božom slove, je napísané, že Boh ustanovuje a zosadzuje kráľov a kniežatá a proste tí, ktorí boli ustanovení, proste, ja dôverujem tomu, že bola to aj jeho vôľa,“ odpovedal redaktorke.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *