Komentáre

Falošné správy, či fake news. Takéto klamstvo sa šíri sociálnymi sieťami. Krátko po zverejnenom videu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nepriateľ nikdy nespí. Napriek relatívnemu neúspechu v parlamentných voľbách 2020 má politická strana ĽS Naše Slovensko stále množstvo neprajníkov a tí skúšajú čo sa dá.

Takzvaní škodcovia vymyslia hoci čo, aby zdiskreditovali politickú stranu alebo politika, ktorý im v nejakej oblasti nevyhovuje. Neváhajú siahnuť na najnižšie dno podlosti a zákernosti. Snáď podobne ako niekedy na konci druhej svetovej vojny kedy takéto živly neváhali použiť lož nad všetky lži, že prezident, toľko Slovákmi milovaný vtedajší prezident bol Nemcami zajatý. Navodenie pocitu zrady viedlo vtedy ľudí do tzv. SNP a to až do chvíle, kedy sa osobne v rozhlase prihovoril k národu. A tak aj dnes sa stretávame s podpásovkami nepriateľa a je jedno, či sa to stane tej alebo onej strane či politikovi z celého radu politického spektra.

V súčasnosti sa sociálnymi sieťami šíri tzv fake news o spolupráci Mariana Kotlebu so známou kontroverznou osobou liberalizmu G. Sorosom. No povedzte. Ako by asi reagovali médiá hlavného prúdu keby na tej fotografii figurovali iné osoby? Napríklad prezidentka SR Čaputová a Putin s titulkom hovoriacim o aktívnej spolupráci?

Fake news sa šíria najmä na sociálnych sieťach
Takto vyzerá originál šikovníkmi prerobenej fotografie.

Foto Facebook

T.R.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *