Exkluzívne video zo zásahu v PENTE! Kukláči sa rozbehli do budovy, no po schodoch sa im už nechcelo, a tak čakali na výťah

TV JOJ zverejnila exkluzívne zábery zo zásahu policajne protiteroristickej jednotky, ktorá zasahovala v budove DigitalParku, kde má dve poschodia vyhradené finančná skupina Penta.

V utorok 1.decembra o 16:00 tam zasahovalo 50 kukláčov so samopalmi. Náhodní okoloidúci sa len prizerajú, ako muži v kuklách rýchlym tempom vstupujú do budovy. Spomalia až pri výťahu, kde naň čakajú.

Polícia obvinila jedného zo šéfov Penty Jaroslava Haščáka z korupcie a prania špinavých peňazí. Prokurátor podal návrh na vzatie do väzby spolumajiteľa finančnej skupiny.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353