Existujú mimozemšťania? Pentagon zverejnil videozáznamy UFO - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Existujú mimozemšťania? Pentagon zverejnil videozáznamy UFO

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pentagon na svojom webe zverejnil videozáznamy, na ktorých sú zachytené neidentifikované javy. Podľa informácií ide o zábery z rokov 2004 a 2015 a boli zverejnené bez povolenia Pentagonu.

Podľa informácií úradu jeden z troch neutajovaných videozáznamov bol natočený v novembri 2004, ďalšie dva boli zachytené v januári 2015. Všetky sa v rokoch 2007 a 2017 dostali na internet bez povolenia Pentagonu, ich pravosť následne úrad potvrdil.

“Ministerstvo obrany zverejňuje tieto videozáznamy, aby vysvetlilo akékoľvek nepravdivé predstavy verejnosti o tom, že či sú rozšírené zábery pravé alebo v nich ešte niečo je. Na záberoch pozorované vzdušné javy sú stále charakterizované ako neidentifikované javy, “uvádza sa vo vyhlásení Pentagonu.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *