Europoslanec, ktorý sa prezlieka za ženu, ide radiť ženám, ako byť úspešnou. Uhríka pokarhali

O europoslancovi, ktorý sa po europarlamente promenáduje v ženských šatách a na podpätkoch ste už určite počuli. Milan Uhrík za ĽSNS ho skritizoval a nazval čudom.

Kvôli Uhrikovej kritike sa do neho pustili aj slovenskí europoslanci (Nicholsonová a Štefanec za KDH), ktorí žiadali disciplinárne potrestanie.

Dnes Milanovi Uhríkovi prišiel list priamo od predsedu európskeho parlamentu, kde ho pokarhali za jeho kritické slová voči mužovi, ktorý sa považuje za ženu.

„Dnes ma v bruselskej pošte čakal list priamo od predsedu Európskeho parlamentu. Vyhrešil ma za status o transsexuálnej europoslankyni (v skutočnosti prezlečenom mužovi), lebo som si trúfol nazvať ho chlapom, a nie ženou. A hneď mi prišlo okrem toho aj promptne vydané nové číslo europarlamentného časopisu s týmto poslancom (v ženskom oblečení) priamo na titulke. Ide radiť dievčatám, ako sa stať úspešnými…  Odpadnem. Z týchto reakcií je jasné, že som vyslovením zamlčiavanej pravdy trafil liberálov v Bruseli priamo do tváre. Musíme sa im vzoprieť, lebo inak rozvrátia celú spoločnosť!“ napísal europoslanec Uhrík na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.