Zo sveta

Eurokomisárka vyhlásila, že bez migrantov by bola EÚ chudobnejšou a musíme sa na to pozerať pozitívne

Ylva Johansson, bývalá švédska politička a dnes eurokomisárka pre vnútorné záležitosti, počas nedávneho rozhovoru povedala, že Európska únia by bez migrantov bola ochudobnená.

V rozhovore s ľavicovým think-tankom Priatelia Európy komisárka tvrdila, že nemožno opomenúť a nepovedať, že na migráciu do Európy sa musí pozerať jedine v pozitívnom svetle. Jedinými ľuďmi, ktorí popisujú imigráciu ako problém, sú podľa Johansson „pravicoví extrémisti“.

„Vždy existujú pravicoví extrémisti a rasisti a xenofobické sily, ktoré chcú migrantov popisovať ako niečo abnormálne, ktorí o migrantoch chcú hovoriť ako o“ nich „, povedala.

„To ale nie je pravda. Migrácia je normálna, migranti sú tu a boli tu po celé generácie. Máme teda mnoho migrantov a mnoho ľudí migrantského pôvodu a tí sú našou súčasťou, súčasťou nás.“

Johansson ďalej hovorila: „V EÚ, keď máme normálny rok, tak máme od jedného do jedného a pol milióna migrantov. Bez nich by sme boli ďaleko, ďaleko chudobnejšou úniou. A tých neoficiálnou cestou postupujúcich imigrantov bude menej, menej ako 200 000. Takže si myslím, že je dôležité poukázať, že imigrácia je normál a že ju môžeme zvládať. A že ľudia imigračného pôvodu sú teraz našou súčasťou.“

Johansson tiež uviedla, že Európska únia už pracuje na novom návrhu migračného paktu, ktorý predloží začiatkom leta. Tento návrh zrejme stanovuje nový právny rámec, ktorý umožní tým, ktorí by inak boli ilegálnymi migrantmi, aby do bloku vstupovali legálne a nemuseli sa nechať pašovať podvodnými dovozcami ľudí.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

7 Replies to “Eurokomisárka vyhlásila, že bez migrantov by bola EÚ chudobnejšou a musíme sa na to pozerať pozitívne

 1. Paráda, takže zas ďalší pakt s migrantami a hufa milióny do Európy, lebo bez nich by sme skapali od hladu a vymreli! 🤔Neskutočné! Pč a!

 2. Je normálna???????Veď títo nás len znicia,stoja nás kopu peňazí a ohrozujú našu bezpečnosť, európsku identitu,našu kultúru……
  Ona čím rozmýšľa, achilovku patou?
  Doteraz Európa existovala aj bez týchto……a mali sme blahy život kým
  sme nevstúpili do EU a žili lepšie kým sme nemali eura ale naše zlate
  slovenské koruny, jedli naše zdravé potraviny.Teraz, sme chudobina ,
  jeme nezdravé potraviny 3-tej kategórie, ktoré už nemci nechcú a ešte máme ohrozenu aj bezpečnosť.
  EU nám pracujucim pomohla k zbedaceniu a zabezpečila blahy život pre rómsku menšinu,ktorá nemusí pracovať a nemusí mať povinnosti len práva.
  Rýchlo preč z EU,lebo už jej vrcholoví politici zišli z normálnej cesty!!!!!!

  sme

 3. „Vždy existujú pravicoví extrémisti a rasisti a xenofobické sily, …“
  Toto je to najprimitívnejšie obviňovanie Slovanov, ktorým ešte slúži zdravý rozum. Takto obviňuje komisárka ktorá nemá žiadne argumenty a dôkazy, správa sa ako kovboj, tasí od pása a strieľa. Jej úlohou je presadzovať migráciu za každú cenu, život Slovanov pre ňu nemá cenu. Ako celá EÚ aj ona je psychopat, koná proti prírodným zákonom a Božiemu zámeru, pácha ľuďom zlo a škodí im. Každý človek sa rodí hlúpy, potom ho život učí a zomrie múdrejší. Ale komisárka patrí do kategórie sprostých, sprostí sa ľudia narodia a sprostí aj zomrú, nepomôže ani škola, ani rodičia.
  EÚ od svojho založenia háji záujmy korporácií, občan je len nástrojom na dobývanie zisku, vo vedení EÚ sú tí najväčší nevolení psychopati, služobníčkovia svojich pánov.

 4. Typická švédska neomarxistická fanatička a vítačka s vygumovaným mozgom. Normálny Švéd je už dávno oxymoron.

 5. Howdy would you mind stating which blog platform you’re using? I’m going to start my own blog in the near future but I’m having a hard time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking for something completely unique. P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *