Eurokomisárka vyhlásila, že bez migrantov by bola EÚ chudobnejšou a musíme sa na to pozerať pozitívne - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Eurokomisárka vyhlásila, že bez migrantov by bola EÚ chudobnejšou a musíme sa na to pozerať pozitívne

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ylva Johansson, bývalá švédska politička a dnes eurokomisárka pre vnútorné záležitosti, počas nedávneho rozhovoru povedala, že Európska únia by bez migrantov bola ochudobnená.

V rozhovore s ľavicovým think-tankom Priatelia Európy komisárka tvrdila, že nemožno opomenúť a nepovedať, že na migráciu do Európy sa musí pozerať jedine v pozitívnom svetle. Jedinými ľuďmi, ktorí popisujú imigráciu ako problém, sú podľa Johansson “pravicoví extrémisti”.

“Vždy existujú pravicoví extrémisti a rasisti a xenofobické sily, ktoré chcú migrantov popisovať ako niečo abnormálne, ktorí o migrantoch chcú hovoriť ako o” nich “, povedala.

“To ale nie je pravda. Migrácia je normálna, migranti sú tu a boli tu po celé generácie. Máme teda mnoho migrantov a mnoho ľudí migrantského pôvodu a tí sú našou súčasťou, súčasťou nás.”

Johansson ďalej hovorila: “V EÚ, keď máme normálny rok, tak máme od jedného do jedného a pol milióna migrantov. Bez nich by sme boli ďaleko, ďaleko chudobnejšou úniou. A tých neoficiálnou cestou postupujúcich imigrantov bude menej, menej ako 200 000. Takže si myslím, že je dôležité poukázať, že imigrácia je normál a že ju môžeme zvládať. A že ľudia imigračného pôvodu sú teraz našou súčasťou.”

Johansson tiež uviedla, že Európska únia už pracuje na novom návrhu migračného paktu, ktorý predloží začiatkom leta. Tento návrh zrejme stanovuje nový právny rámec, ktorý umožní tým, ktorí by inak boli ilegálnymi migrantmi, aby do bloku vstupovali legálne a nemuseli sa nechať pašovať podvodnými dovozcami ľudí.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *