Politika Zo sveta

EÚ: „Nechceme tu tie vaše vlajky! Zahoďte ich a plnte naše príkazy!“

V Európskom parlamente sa viedla diskusia o zákaze vlajok, ktoré mali národností poslanci na svojich stoloch. Teraz ich EÚ zakázala a poslancom, ktorí vlajky mali odkazuje, aby tieto bannery zahodili a plnili príkazy.

Marian Kotleba takto reaguje na šikanu EÚ:

10 Replies to “EÚ: „Nechceme tu tie vaše vlajky! Zahoďte ich a plnte naše príkazy!“

  1. Fašistická diktatúra EÚ a Bruselu naberá grády ! … Vidia, že sa im to tam začína rozpadávať (Brexit), tak im „lepí“… No, odídu ďalší… Možno ďalšie na odchode bude Maďarsko, … potom Taliansko, … atď.

  2. demokrati do morku kosti . … „Proste plnte rozkazy !“ Liberálny fašizmus naberá na obrátkach. Je potrebné, aby sme vystúpili z EU, ale aj NATO. Nič sa nám nestane . … Organizácie ako je EU a NATO sú tzv. slučky na krku ktoré sa postupne uťahujú viac a viac. Čím skôr vystúpime tým lepšie a menej škôd pre štát a jeho občanov.

  3. Klaus nechtěl vstup do EU podepsat, že totalitu jsme již poznali a máme to tady. Jak říkal Werich v „Byl jednou jeden král“ … „Budou se holit hlavy“ 🙂

  4. Zial, vzdy sa najde dost ludi na to, aby sa ulakomili na prisluby okamzitych penazi za zapredanie nasich tradicii, zvyklosti a nazorov.

  5. Thanks for the auspicious writeup. It if truth be told used to be a entertainment account it. Glance advanced to far introduced agreeable from you! By the way, how could we keep in touch?|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *