Ešte v lete Lučanský žartoval pri rozlúčke, že ešte „nezomierame“. Video, ktoré tlačí slzy do očí

Na konci leta 2020, kedy sa dnes už nebohý generál a bývalý prezident slovenskej polície Milan Lučanský lúčil so svojim českým kolegom, zanechali na sociálnej sieti video, kde si odovzdávajú dary.

Český prezident polície tam Lučanskému s úctou odovzdáva dary a pri potrasení rukou mu hovorí, že sa mu s ním zo všetkých slovenských policajných prezidentov pracovalo najlepšie.

Vo videu však povie generál Lučanský jednu vetu, ktorá sa mu nakoniec o pár mesiacov naplnila a ľuďom sa z nej tlačia slzy do očí. Pri rozlúčke totiž Lučanský povie „ale nezomierame, takže…“ sú slová generála.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353