Dzurindovi sa pozdáva prijať migrantov a dostávať za to peniaze: Nechceme, ale tí, ktorí zoberú, majú 10-tisíc za človeka

Bývalý premiér našej krajiny Mikuláš Dzurinda a prezident Centra pre európske štúdie, think thanku Európskej ľudovej strany, vystúpil v politickej relácii televízie Markíza NA TELO.

Dnes sa v Európskej únii opäť hovorí o prerozdeľovaní migrantov či povinných kvótach. Dzurinda neskrýval svoj postoj a tvrdil, že palica má dva konce, keď spomínal, že krajina, ktorá príjme migranta, dostane za neho 10-tisíc eur ak sa integruje v spoločnosti.

“Hovoríme, že nikoho nechceme, ale tí, ktorí zoberú dostanú už nie 6000, ako bolo kedysi, ale 10-tisíc eur na jedného človeka, ktorého budú doma integrovať. Mne sa to celkom pozdáva,” neskrýva svoj názor.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353