Slovensko Zo sveta

Dzurindovi sa pozdáva prijať migrantov a dostávať za to peniaze: Nechceme, ale tí, ktorí zoberú, majú 10-tisíc za človeka

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý premiér našej krajiny Mikuláš Dzurinda a prezident Centra pre európske štúdie, think thanku Európskej ľudovej strany, vystúpil v politickej relácii televízie Markíza NA TELO.

Dnes sa v Európskej únii opäť hovorí o prerozdeľovaní migrantov či povinných kvótach. Dzurinda neskrýval svoj postoj a tvrdil, že palica má dva konce, keď spomínal, že krajina, ktorá príjme migranta, dostane za neho 10-tisíc eur ak sa integruje v spoločnosti.

“Hovoríme, že nikoho nechceme, ale tí, ktorí zoberú dostanú už nie 6000, ako bolo kedysi, ale 10-tisíc eur na jedného človeka, ktorého budú doma integrovať. Mne sa to celkom pozdáva,” neskrýva svoj názor.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!