adplus-dvertising

Dvakrát negatívne testovaných zúfalých Slovákov držia mesiac v karanténe vojaci

Europoslanec Kotlebovej strany ĽSNS Milan Uhrík sa prišiel pozrieť pred ubytovňu v Nitre, kde polícia aj armáda strážia uväznených Slovákov, ktorých medzičasom dva krát negatívne otestovali na koronavírus. V karanténe ich však neustále držia.

„Scéna ako z koncentračného tábora. V budove nitrianskej ubytovne sú už 27 dní držaní v zajatí (v „karanténe“) desiatky ľudí, otcov a matiek, ktorí sa vôbec ničím neprevinili a sú preukázateľne zdraví. Zajatcov v budove stráži po celý čas polícia a armáda. Nikto nesmie von, nikto nesmie dnu, vzájomný kontakt je zakázaný. Údajne ide o bežnú karanténu, avšak týchto ľudí tam držia násilím už mesiac napriek tomu, že boli medzičasom 2x negatívne testovaní na koronavírus. Nič nedokazuje neschopnosť Matovičovej vlády viac ako prípad týchto slušných ľudí doslova utýraných systémom. Prosím, ZDIEĽAJTE a pomôžte nám zastaviť toto šialenstvo nezmyselných príkazov a opatrení.“ napísal Uhrík.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.